3d oyunlar Beowulf inceleme

2007 yılında piyasaya sürülen bir oyun The Game bir filmin konusundan yola çıkılarak yapılmıştır. Filmin adı zaten herkes tarafından bilindiği üzere Beowulf’ tur.* sektöründe çıktığı günden itibaren* filminden daha çok ilgi gördü. Herkes tarafından God Of War adlı oyuna benzetilse de hayran kitlesi oldukça fazladır. 3D oyunlar sektöründe güzel başarılara imza atmıştır.

Beowulf The Game, oyununun içeriğine değinmek gerekirse; oyunda Beowulf ismindeki karakteri kontrol etmek için uğraşıyoruz. Bir birlik oluşturuyoruz ve emrimizde bulunan silahlı askerlere emirler veriyoruz. Oyunda belli zamanlarda savaş yapıyoruz. Bu oyunun savaş esnasında oluşan sahneler pek iç açıcı değildir. Çünkü savaş esnasında birlikler aynı anda saldırı yaptıklarından dolayı büyük kalabalıkta kimin kime vurduğu belli olmuyor. Ayrıca oyunda hangi yöne doğru gideceğinizi bilmek için herhangi bir gösterge yok. Ancak oyun içerisinde bulunan ateşlerden yola çıkarak doğru yönü bulmak oldukça kolay oluyor. Bu da biraz zaman alacaktır. Beowulf karakteri oyunda herşeye hükmeden bir karaktere sahiptir. Askerlerinize emirler yağdırıyor, fiziksel ve sözlü davranışlarınızla kendinizi belli ediyorsunuz. Tüm bunların yanında karşı taraftan yani düşmanlardan öldürdüğünüz kişilerden ve kurduğunuz tuzaklardan puan kazanıyorsunuz. Topladığınız bu puanlar size ve emrinizde bulunan askerlerinize enerji olarak dönüyor. Ayrıca savaş esnasında askerlerimize güç vermekte mümkün olmaktadır. Savaş esnasında askerlerinize verdiğiniz talimatlar ise iki üç talimattan öteye gitmiyor. Ama doğru komutları vermek için askerlerinizin bulunduğu dairesel alandaki noktalara hızlı şekilde basarak doğru komutlar veriyorsunuz. Bu da sizin el çabukluğunuzu gösteren bir durum oluyor.

Beowulf The Game,*3D oyunlar sektöründe önemli bir yere sahiptir. 2007 yıllarında en çok oynanan oyunlardan biri olmuştur. Kimilerine göre bir kopya oyundan esinlenerek yapılmış olsa da insanlar bu oyunda güzel vakit geçirmektedir.

3D oyunların bizlere kattığı heyecanlar her zaman farklı olmuştur. İnsanların çoğunda bağımlılık yaptığını söylemek yanlış olmaz.

Beowulf The Game, oyununu oynadığınız zaman filminden esinlenerek yapıldığınız fark etmeniz mümkün olacaktır. Günümüzde oynanan klasik oyunlar kategorisinde halen bulunmaktadır.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...