Adını Feriha Koydum 66. Bölüm Fragmanı

22 haziran 2012 tarihinde tamamı yayınlanacak olan dizisinin 66. bölüm fragmanı yayınlandı. video izlemek için dizisi fragmanını youtube dan izleyebilirsiniz.

Adını Feriha Koydum 3 yıl sonrasını yaşıyor. Finale ramak kala dizide gelişmeler biranda tavan yapıyor. İzleyiciye şok yaşatan dizide gelişmeler yuhhh dedirtti..

Bir de bakmışız ki Feriha Levent ile Emir ise Ece ile birlikte.. Hani nerde o büyük aşk bütün engelleri yıkıp imkansızı başaran aşk nerede? Neler oldu da böyle bir hâl aldı bu durum?.. Yıllar sonra herkesi birleştiren otelin toplantısı oluyor. Feriha, Emir, Levent, Hande ve Cansu … eski dostlar otel toplantısında..

Feriha kapıcı kızı olarak girdiği Aksoy apartmanından bir Patroniçe olarak ayrıldı. Nerelerdeydi nerelere geldi. Emir ile yaşadığı evin kapısına gelen Feriha karşısında Gülfidan ablasını görür. 3 senedir her hafta evi temizlediğini söyleyen Gülfidan bunu Emir’in istediğini söyler. Feriha bir kez daha yaşar acılarını..

Ece amacına hayaline ulaşmanın rahatlığı içinde.. Ensesine kazıttığı ismin sonunda kalbine yerleşmeyi başarmış. Emir ile nişanlanmak için hazırlanan Ece’nin rahat tavırları gözden kaçmadı. Aysun tedirgin.. Yavuz Sancaktar’ın tamda hapisten çıktığı gün Ece ile Emir’in nişanlaması bir anne olarak Aysun’u rahatsız ediyor. Bu durumu Ece ile paylaşmak isteyen Aysun hiç beklemediği bir tavır ile karşılaşıyor. Ece lafını verip oturturyor müstakbel kayınvalidesini.. Nişana kan mı bulaşacak?

Koray Gülsüm ile evlenmiş hemde bir çocuk yapmışlar ama görünen şu ki Koray, Hande’yi unutamamış. Gülsüm ile hiç beklenmedik bir zamanda karşılaşan Hande nişan için elbise almak istiyordu ama hayatının acısıyla karşılaştı.. Sevdiği adamın çocuğu karşısında.Hafife aldığı Gülsüm Koray’ın ve çocuğunun annesidir. Hande’nin gözyaşları yine içine aktı gitti. haber01

Yunanistan yanlısı kurtarma Yeni Demokrasi partisi dar zamanlar Avrupa ekonomisi için kritik olarak görülen bir seçim Pazar günü bir zafer kazandı. Tüm dikkatleri rağmen, Yunanlılar euro kalır mı meselesi artık ikincil bir sorundur. Bunun önemi tamamen İspanya’nın ekonomik çöküş artan tehlikesi gölgesinde edilmiştir.

Içişleri bakanlığı Pazar günü erken bir resmi projeksiyon oyların yüzde 29,5 alarak Yeni Demokrasi gösterdi. Bu farkla önde yüzde 27,1 ile ikinci sırada yer aldı anti-kurtarma SYRIZA, bir koy. Ancak, Yeni Demokrasi müttefiki Sosyalist PASOK partisi, yüzde 12,3 ile üçüncü sırada yer aldı.Projeksiyon sandıkların yaklaşık 12 yüzde sayılır oy dayanan ve metin mesajı ile bakanlığa gönderildi. Geçen ay sonuçsuz seçimlerin sonucunu tahmin etmede son derece doğru olduğunu kanıtladı.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

adını feriha koydum 66 ci bölüm (18) , adını feriha koydum dizisinin 66 cı bölümü (12)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir