Age Of Empires 2 Hd Oyunu Steam Gameplay

Age Of Empires 2 Hd

Age Of empires Pc oyununun hd versiyonunun çıkış tarihi açıklandı. Steam tarafından ön satışa sunulan Age Of Empires oyunu uykusuz gecelerin habercisi gibi görünüyor. Birçok yabancı oyun inceleme sitesinde tanıtım fragmanı videosu ile yapılan ön incelemede büyük beğeniyle adı geçen oyun tarihinde piyasada olacak.

Minimum sistem gereksinimleri ise şöyle

Windows XP, Vista, 7, 8 Pro
Steam Software Platform
900×600 minimum display resolution
Direct X 9 Capable GPU
1.2GHz CPU
1GB RAM
2GB HDD

Age Of Empires 2 Hd

Microsoft bugün Empires II HD Edition, 1999 gerçek zamanlı strateji oyunu Age Of Empires hd duyurdu. Ensemble Studios kapalıyken, güncelleştirilmiş sürümü üzerinde çalışmaya Hidden Path Entertainment (: Global Offensive Defense Grid serisi, Counter Strike) tarafından yapılıyor.

 
Empires II HD Edition Yaş dünyada Steam üzerinden sadece 9 Nisan’da başlayacak. Oyuncular prepurchase olanlar (yüzde 10 indirim) olarak Nisan 5 atlamak mümkün olacak, ancak, oynamak için uzun süre beklemek gerekmez.

Empires II HD Edition Yaş orijinal Kings ve tüm 18 toplam Conquerors genişleme, Yaş her tek oyuncu kampanya içerir. Buna ek olarak, oyuncular oyunun online mod sayesinde diğer oyuncular Steam meydan okuyabilirsiniz.

Microsoft’a göre, Empires II HD Edition Yaş 1080p yüksek çözünürlüklü ekranlar için remastered edilmiştir. Aynı zamanda bir arazi, su ve yangın için geliştirilmiş dokular spor “gelişmiş görsel motor”, ve ortam ışık efektleri içerir.

Empires II HD Edition Age Steamworks özellikleri başarıları, leaderboards, çöpçatanlık, ve bulut desteği içerir. Buna ek olarak, oyuncular Steam Atölye aracılığıyla kullanıcı oluşturulan içerik paylaşabilirsiniz.

Son olarak, Microsoft Empires II HD Edition bugün Yaş için minimum sistem gereksinimleri ortaya. Onlar oyunun ilk römork ile birlikte, aşağıda listelenmiştir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir