ARGO sinema filmi Trailer fragman

Wired Magazine 1979 İran devrimi Joshuah Berman yazısında Chris Terrio Kullanıcı komut için temel oluşturur, ülkenin ABD büyükelçiliğinin neyin altı Amerikan üyelerinin bir Kanada büyükelçisi ev sığınırım yönetmek – İranlı militanlar fırtına kurulmasından sonra.Altı keşfedilen ve ölürler önce bilmek sadece bir zaman meselesi olduğunu, CIA ajanları bir ekip bir kurtarma planı ile gelmek için bir çaba, beyinleri rattle.
Mendez ve yoldaşı ajanlar aslında büyük bir üyesi olduğu yanılsamasını yaratmak için, bazı Hollywood’un ağır topları (Goodman, Arkın) ile işbirliği: “dumping” uzmanı Tony Mendez (Affleck) nihayet mümkün olan “en iyi kötü bir fikir” ile geliyor -zaman, bilim-kurgu gişe üretim İran’da çekim konumları izcilik edilir (“Argo” başlıklı) – yüksek miktarlı kurtarma operasyonu için bir kapak gibi.

Ben Affleck ve ‘Argo’ in ekibi

Münih çizgisinde tarihi bir polisiye roman gibi, aynı zamanda Ocean ‘s Eleven ya Italian Job damarındaki parçası kapari flick – römork Argo oldukça eğlenceli görünmesini sağlar.Büyük döküm yanı sıra, filmin aynı zamanda 70’li yıllarda yapılan gerçek bir film benzediği Rodrigo Prieto (25th Hour) tarafından grenli sinematografi sahiptir – birlikte Kelvin R. Trahan (Zodyak) tarafından denetlenmektedir ve tasarım kümesi inandırıcı dönemi saç stylings ile Oscar adayı Jan Pascale (Good Night, and Good Luck ve Anchorman: Ron Burgundy Efsanesi – oldukça eşleştirme, eh).

Argo ödül sezonunda Affleck yönetmen daha fazla dikkat ineceğim – özellikle, o şimdi kemerini altında iki övgü alan başlıklar (Gone Baby Gone ve Town) olduğundan? Hiçbir şey yoksa bile, erken belirtileri teşvik edilir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

argo kapak fotoğrafları (17)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir