Atletico Madrid vs atletico bilbao 2012 final

Böyle Ulises, The New Saints olarak ve Fuglafjordur IF ekipleri ile geçen Haziran ayında başlayan, karmaşık bir hukuki ihtilaf batağa saplanmış oldu ve Manchester United ve Manchester City cameos özellikli.

10’dan fazla dolambaçlı ay, 2012 final iki diskalifiye ve 202 maç sonra, Avrupa Ligi iki İspanyol tarafı, Romanya Arjantinliler, çalıştırdığı her ikisi arasında bir toplantı bugün doruk noktasına ulaşır.

Finalistler Athletic Bilbao ve , 2010 kazananlar, Avrupa’nın ikinci dize kulüp rekabet içinde olmak mutluluk hem de vardı ama aynı İngilizce şampiyonları United için söylenemez.

Menajeri Sir Alex Ferguson yer alarak kendi tarafı için bir “ceza”, UEFA Başkanı Michel Platini Ligi daha az çekici kardeş Atletico Madrid vs 2012 final Şampiyonlar savunma atlamak zorunda kalan bir açıklama olduğunu söyledi.

“Dünyanın İngiltere etrafında değil, ben İngiltere’de bir sürü gibi, bu futbol fantastik, üç Şampiyonlar Ligi final oynadım sırf bunun destekçileri harika ama Avrupa Ligi eleştirmek değil,” diye cevabı yapıştırdı.

“Avrupa Ligi parlak bir yarışma. Bay Ferguson, Şampiyonlar Ligi olmak tercih ederdi biliyorum ama böylece ihtimali yoktur, birçok kulüp olur.”

Çoğu onun şaşırtıcı karmaşıklığı çözülmeye mücadele buna rağmen Avrupalı ​​taraftarların çoğunluğu muhtemelen, final İngilizce rekabete kayıtsızlık ve Platini Kullanıcı sevinciyle, coşkusuyla arasında bir yerde kendilerini yerleştirin.

Kısacası, Avrupa Ligi kendisini Inter Fuar Şehirleri Kupası olarak başlayan ve hat boyunca yerde eski Avrupa Kupa Galipleri Kupası’nda absorbe eski Uefa Kupası rebranded sürümüdür.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir