barcelona real madrid maçı 21 nisan 2012

Hesaplaşmaya onu dünyanın en iyi iki oyuncu arasında bir çatışmada yapar Acı rakipleriBarcelona ve bu sezon Başlık kaderini şekillendirecek üç önemli puan için mücadele sezonun altıncı ‘Clasico’ Cumartesi günü buluşuyor. Beş maçta kalan ile Nou Camp bir galibiyet veya beraberlik neredeyse kesinlikle hakimiyeti ve el Jose Mourinho tarafında dört mevsim ilk başlığı kıracak bilerek onun büyük rakibi açık dört puan gider. Gerçek sadece bir aydan önce Katalanların 10 puan açıktı ama , ​​son 11 lig maçları kazandı ise son yedi maçta üç çizmiştir. Barcelonakapısını açtı Real vadede, daha Villarreal ve Valencia karşısında berabere takip Malaga evinde 1-1 berabere başladı. gol Barcelona’nın son dönemde önemli olmuştur – Arjantin bu11 galibiyet inanılmaz bir 18 gol kaydedebildi. da ‘Pichichi’ ödül ligin en golcü verilir için dünyanın en iyi iki oyuncu arasında kafa kafaya ateş-dışarı verme Madrid için 41 lig gol geçirildi etti.

Yanı sıra potansiyel bir başlıkkarar, acı rakipleri Real Madrid ve Barcelona rekor nişancılar Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi featuring gol drama son taksit kadar hizmet arasında Cumartesi günü ‘Clasico’. Liderler Gerçek zaten bir İspanyol rekor 41 kez La Liga’da her sezon düşülen olan Nou Campve Ronaldo ve Messi de önde çatışma kalan beş oyunları ileşampiyon Barca üzerinde dört puanlık bir avantajı var. Arjantinli Messi, Dünya Yılın Oyuncusu olarak onun yerini aldı ve ödül son üç yıl kazandıadam, 63 olan 40 iken son dönem önceki en iyi ayarlamak Portekizce Ronaldo, 14 de dahil olmak üzere, tüm müsabakalarda 53gol var Şampiyonlar Ligi’nde. O, 1972-1973 sezonunda eskiBayern Münih’in golcüsü Gerd Müller tarafından belirlenen 67 tüm zamanlarınrekorunu sadece dört kısa. Dünyanın iki en zengin kulüpleri arasında son iç hesaplaşmaya Real 10. Europeancrown aramak ve sahipleri Barca kovalamaca dört yıl ve beşinci genel üçüncü bir zafer olarak, önümüzdeki ay Şampiyonlar cevap verebilecek Real ve Barca Ligi final ek bir önemi vardır. Her iki taraf Chelsea inLondon 1-0 düşen Bayern Münih ve Barcelona 2-1 kaybeden Gerçek onların yarıfinal ilk bacaklar, trailafter.
Barcelona patronu Pep Guardiola, Nou Camp İspanyolca şampiyon olarak taç onun ciddi rakip olur RealMadrid’e karşı Cumartesi günü Clasico bu yenilgiyi itiraf etti. “La Liga Real elindedir. Yarın kazanması veya beraberlik varsa, her şey bitti. Biz, şansımızı inanmak sonra sadece bir galibiyet yeterli olacak devam etmek istiyorsanız,” Cuma günü Guardiola dedi. Son şampiyon Barcelona kalan beş maç ile Real dört puan gerisinde, ancak Guardiola’nın ekibi, onların rakipleri ‘kurşun inrecent hafta içine yedim yolu için kredi hak ettiğini stres istiyordu. “Biz 10 ve 13 puan arasında, uzun bir yol, arkasında çok uzun zaman önce değildi. Şimdi bu konumda olmak, hala çok zor,it’sluxury çalışmak, şampiyonluk hayatta olması.” Guardiola, Real Cumartesi günü üç puan için basın bekleniyor sözlerine ekledi.”Onlar kazanmak için gelecektir. Onlar Thata beraberlik yeterli olacağını düşündüm eğer çok şaşırdım olurdu,” dedi. “Gerçek, büyük niteliklere sahip playdefensively veya saldırı. Onlar Chelsea (Şampiyonlar Leaguein hafta ortası olarak 1-0 Barca yendi kim) gibi küçük olduğu için, fiziksel olarak çok güçlü ve karşı-saldırı üzerine çok hızlıdır.”

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir