Dirk Kuyt Fenerbahçe’de Transfer Oldu Haberi

Dirk Kuyt Fenerbahçe

Liverpool Takımının büyük umutlarla transfer ettiği ve ilk geldiği sezon gelişme gösteren fakat devamındaki sezonlarda düşüş gösteren Hollandalı forvet oyuncusu artık de.

Fenerbahçe Dirk Kuyt Türk kulübü ile üç yıllık anlaşma imzalamak Liverpool bıraktığı kendi resmi web sitesinde duyurdu.GettyImagesDirk Kuyt 2006 yılında Feyenoord Liverpool katıldı• Kuyt: Benim için kulüpleri PlentyOnlar FA Cup kazandıktan sonra Kuyt, 2006 yılında yaz Fenerbahçe katıldı. Diye Carling Kupası kaldırdı attığında, en son kampanya kadar Anfield az beş kupa-az mevsim geçirdi.Merseyside Hollanda uluslararası getiren Rafael Benitez, altında bir ilk takımda düzenli, Kuyt genellikle biraz parçalı rol oynayan Kenny Dalglish altında onun yolunu kaybetti. O, son altı ay içinde birden fazla vesileyle onun hayal kırıklığını dile getirmişti ve şimdi yolları kaçınılmaz ayrılık oluştu.”Dirk Kuyt üç yıllık sözleşme imzaladı,” Fenerbahçe resmi internet sitesinde kısa bir açıklama okuyun.Fenerbahçe daha sonra kendi web sitesinde doğruladı: “Liverpool Futbol Kulübü Dirk Kuyt o bugün Türkiye’ye bir hamle içinde Fenerbahçe SK ile bir anlaşmaya varmış olduğu kulüp tavsiye onaylayabilirsiniz ve transferi önümüzdeki birkaç gün içinde tamamlanması bekleniyor.”Liverpool Futbol Kulübü Herkesin Dirk gelecek için tüm iyi dilek ve kulübe katkılarından dolayı kendisine teşekkür etmek istiyorum.”Kuyt 285 görünüşe yapım ve 71 golle, bir Liverpool oyuncusu olarak bazı unutulmaz anlar yaşadı. O hızla mütemadiyen Benitez ayrılışını kadar gol de cabası sağcı, geçiş Feyenoord bir forvet olarak aldım.”Altı yıl sonra yeni bir meydan okuma için hazırım,” Kuyt onun yönetiminde şirketin web sitesinde şöyle dedi.” (Kulüp ve taraftarları) Ben her zaman kalbimde taşıyacak.”Yeni antrenörün randevu ile hiçbir ilgisi yoktur. Ama Fenerbahçe bana geldi ve tutkularını ilk andan itibaren, bilinen yapınca satıldı. Onlar bana kaybettiği güven veriyor.”Fenerbahçe bu finale Liverpool’un almak Chelsea karşısında kazanan ceza netleştirilmektedir sahip, AC Milan 2-1 kaybetti 31 yaşındaki Ligi finali 2007 Şampiyonlar attı.Bunun bir önemi Yurt Hollandalı genellikle unutulmaz aynı Merseyside Goodison Park’taki Everton derbisinde yanı sıra, rakipleri Manchester United için evde bir hat-trick örgü iki cezalar puanlama hızlandırdı.Kendisi Liverpool, 2011-12 kampanya sırasında Manchester United ile FA Cup kravat son dakika galibi puanlama zaman yine kadar yaşamış bir ün etrafında büyük oyunlar büyük gol kralı olarak etiketlenmiş. Ayrıca taraklı Liverpool uzatma hedefi yanı Cardiff üzerinden Carling Cup zaferi bir penaltı gol olarak.Kuyt ayrılışının Fenerbahçe yöneticisi olarak Brendan Rodgers ‘saltanatının ilk büyük giden isim işaretler. Liverpool’un patronu bu yaz Anfield için Gylfi Sigurdsson getiren ilgisini ortaya koymuştur.

Fenerbahçe Liverpool Dirk Kuyt imzalanmasından açıkladı. Hollanda forvet Türk devleri ile üç yıllık sözleşme imzaladı.31 yaşındaki, kim, 2006 yılında Feyenoord Anfield taşınan ilk ekip geçen sezon Kenny Dalglish altında gelmek zordur başlar ve artık o da yeni yöneticisi Brendan Rodgers planları değil ortaya bulundu.Fenerbahçe transferi önümüzdeki birkaç gün içinde tamamlanacak ancak mali ayrıntıları verildi beklendiğini söylüyor.Kuyt, şu anda Polonya ve Ukrayna Euro 2012 için Hollanda ekibi ile hazırlamak, 2006 yılında Feyenoord Anfield geldi ve yakında büyük bir maçta önemli gol için bir ustalık gösterdi.O, Manchester United karşısında hat-trick yanı sıra 2007 Şampiyonlar Ligi finalinde kazanan AC Milan karşı geç bir gol de dahil olmak üzere, 71 golle, Liverpool için 285 görünüşe yaptı.31 yaşındaki ayni zamanda Liverpool penaltılarla kazandı Şubat ayında Wembley’de Cardiff City karşısında Lig Kupası finalinde gol attı. Dönüţünden duyurusu iki gün Rodgers ‘randevu sonra gelir.Bugün ortaya çıkan, Rodgers Anfield için orta saha oyuncusu Gylfi Sigurdsson getirerek ilgileniyor.Sigurdsson başarılı bir kredi büyü takip Hoffenheim kalıcı olarak onu imzalamak için bir kulüp rekoru anlaşmaya 8.500.000 € tartışılmasına karşın, Rodgers ‘eski kulübü Swansea ile bir sözleşme imzalamak için henüz.Rodgers o da at Reading ile çalıştı Sigurdsson, imzalamak Galce kulüp itti, ama Anfield için Kuzey İrlandalı hamlesinin oyuncu tarafından bir yeniden düşünmeye istemi olabilir.12 ay için eski oyuncular herhangi bir kaçak avlanmak için değil Başkanı Huw Jenkins ile kabul ettikten sonra – – ama bir hamle yapmak belirtti için Rodgers o Kuğular ve yet-to-adlandırılacak yeni yöneticisi Sigurdsson konuşurken nezaket yapacağız diyor İzlanda uluslararası herhangi bir görüşme yıkmak gerekir.”Ben yönetici olarak vardı ve onun puanlama kayıt harikaydı çünkü Gylfi Swansea için geldik” diye çeşitli gazetelerde Pazar söyledi. “Ben bir anlaşma [kalıcı Sigurdsson imzalamak] yapmak için kulüp itti ve ücret açısından bunu yaptı – ve maaş kabul Yani Huw söylediğim: ‘Ben şanssız bir şey yapmak için gitmiyorum budur.. istiyorum, ama bir adam bunu Gylfi ‘kadar inmektedir.O pazar yanarsa “Ben ilgilenen olmak zorunda O onun nitelikleri ve yetenekleri değerlendirirsiniz bilir ki ben Huw şöyle dedi:.. ‘Ben çocuk konuşmak ben yeni yöneticisi konuşmak için onu söyleyeceğim, o kim olursa olsun . o rahat değilse ‘Ama, o da pazar yerinde var – ve ben ona bakmak zorunda “.Düzenlemeleri geri al

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

kuyt fenere ne kadara geldi (18)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir