En iyi oyunlar 2017 – 2018

Günümüzde ne sıkıldıysanız yapmanız gereken tek şey, akıllı telefonunuzdan çıkarmak ve cihazınızda bazı ilginç ve bağımlılık yaratan oyun oynamaktır; ancak, akıllı telefonunuzda bir oyun yüklü değilseniz veya hiç bir akıllı telefonunuz yoksa O zaman işgal altında tutmak için başka bir şeye ihtiyacınız var. Aktif bir internet bağlantınız olduğu sürece, internette küçük flash oyunlarının tadını çıkardığı için bütün gün orada oturmanız gerekmez.

Tüm bu flash oyunları, iyi bir internet bağlantısı ve bir tarayıcı ile hemen hemen her sistemde çalışacak kadar küçük. Bu oyunları çalıştırmak için üst düzey bir grafik kartı veya güçlü CPU gerekmez. Tek ihtiyacınız flaş destekleyen bir tarayıcı ve gitmek için geldiniz.

300.000’den fazla oyuncu bunun tadını çıkarırken, Agar.io kısa bir sürede internette en popüler ve sansasyonel flash oyunlarından biri haline geldi. Oyun basit ve çok bağımlılık yapıcı. Farenizle taşınabilen bir hücrenin kontrolü sizdedir. Daha büyük ve daha büyük olmak için diğer hücreleri yemeyi harekete geçirmek zorundasınız ancak dikkatli olmak zorundasınız, çünkü sizinkinden daha büyük bir kütleye sahip bir hücre sizinle temasa girerse, o zaman sizi yiyerek sizin için oyunu bitirecektir. Facebook kimliğinizle oturum açabilir ve arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

Hücrelerini yiyip kütleler kazanmak, fincan çayınız değilse Canabalt’tan hoşnut kalabilirsiniz; Temple Run ve Subway Surfers’ı utanç verici kılacak sınırsız koşu macerası. Bu oyun sonsuz koşu türünü tamamen yeni bir şekilde tanımlıyor. Oyun gösterişli grafikler veya renkler içermez, bunun yerine tek bir amacı olan siyah beyaz bir oyundur. Koşup çatıların üstünden atlamalısın, çünkü her şey düşüyor. Engelleri atlayın ve cam gözlüğünü kırın, tek bir misstep sizi bu heyecan verici oyundaki hayatınıza neden olabilir. Canabalt da iki oyuncu modu sunuyor, böylece arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...