Facebook Kurucusu Evlendi mark zuckerberg

Facebook Kurucusu Evlendi mark zuckerberg

Facebook’un kurucusu asyalı çekik gözlü sevgilisi ile 20 mayıs 2012 tarihinde kendi facecook sayfasından evlendiğini duyurdu.

Zuckerberg, dünyanın en güçlü ve Etkili işadamlarından biri ve kısa bir süre için of Them iki – Mark Zuckerberg Priscilla Chan ile evlendi. Mark Zuckerberg dünyanın en iyi, Facebook en popüler sosyal ağ sitesi başlangıç ​​tanınır. Hatta yer olarak geldi ne gelen, onun inanılmaz yaşam hakkında bir film yaptı.

2004 civarında Harvard’da okurken, iki araya geldi. Zuckerberg Facebook kavram ile GELDİ gibi aynı yıl oldu. O’na ve o kadar dolu ve onu geliştirmek için bugün imparatorluk yaptığı firmanın proje miydi bu nedenle California’ya taşındı Chan, dahil olmak üzere o Olduğunu Biliyordu Birkaç arkadaş. O zamandan beri, Chan ve Zuckerberg’in yakın, ama çoğunlukla Onların ilişkisi gizli Kept.

Sadece Mark Zuckerberg kız arkadaşı olduğunu, O da şirket temas içinde aktif bir rol oynamaktadır. O tüm hukuki işlerini, şöhret ve basın sorularınız için Zuckerberg tarafından Durduğu etti, ve Bunların iki şekilde medya meraklı gözlerden Onların ilişki sürdürmek başardı.Birkaç iş dışında birlikte zaman geçirin için çalıştılar ve Anlaşılan Birkaç dahil olmak üzere Onların sağlıklı ilişkiler, tutmak için kuralları vardır Yani Onlar en az 100 dakika zaman yalnız birlikte, bir hafta bir tarihte gitmeliyim bu devletler.

Bildiğiniz gibi, Mark Zuckerberg, “Facebook” kurucusu, dünyanın en genç milyarder. Son zamanlarda, bir arkadaş da, bu arada, milyarder Bill Gates marka bir nişanlısı olduğunu gitsin. Arkadaşı Mark düğününe çağırmak için kendinden emin bazı “Microsoft” A 26-year-yaratıcısı. Zuckerberg 26 yıl Priscilla Chang, Çin kökenli Amerikalı bir sevgilisi oldu.

Mark Zuckerberg Priscilla Chan ile düğüm bağladı!

28 yaşındaki Facebook kurucusu, Facebook zaman çizelgesi üzerinde bir güncelleme ile mutlu haberi duyurdu. Nasıl uygun!

Çift bir Huffington Post editörü göre, dokuz yıldır birlikte olduk ve UC San Francisco tıp okulundan Priscilla mezuniyet kutlamak için bir parti katılıyor sanıyordum az 100 kişi, önünde evinin arka bahçesinde evlendi.

Düğün Facebook hisselerini halka açtı ve Mark zenginlik 19000000000 $ yükseldi sonra sadece bir gün geliyor.

Mutlu bir çift için tebrikler!

Facebook’un milyarder kurucusu Mark Zuckerberg yaptığı ilişki durumu hakkında şaşırtıcı bir güncelleme ile son derece hareketli bir hafta şapkalı – o özel törende uzun süre kız arkadaşı Priscilla Chan ile evlendi.

Son zamanlarda San Francisco tıp okulundan mezun oldu 27 yaşındaki Chan, evliliği ile ilgili beklenmedik haberler Facebook en büyük halka arz ve hisse biri aracılığıyla halka ilk yaptıktan sonra sadece bir gün geldi Nasdaq işlem görmeye başladı .

Sadece onların hayatında olaylar hakkında dünyaya anlatmak için Facebook oturum 900 milyon kullanıcısı gibi, 28 yaşındaki Zuckerberg onun Facebook çizelgesinde hayatının son büyük olay hakkında yazdı.

Onun durum güncelleme okumak, “Priscilla Chan Evli”.

Özel törenle bir az 100 kişi önce, California Zuckerberg’in Palo Alto evde arka bahçesinde gerçekleşti.

Eşlik eden bir resmi basit bir lacivert takım elbise, beyaz gömlek ve bir kravat giymiş gülümseyen bir Zuckerberg gösterir.

Bu Zuckerberg resmi giyimli bu nadir durumlar biriydi.

Zuckerberg bir takım süslüyor ve o önde IPO yaptı çeşitli roadshowlar için bile kravat, kot hoodie ve çiftin kendi marka kıyafetleri üst çentik Wall Street yöneticileri ve bankacılar ile toplantı değildi.

Chan omuzları üzerinde düşen bir örtü ile şık kolsuz bağcıklı beyaz gelinlik giymişti.

İki el ele tutuşarak görülür ve beş odalı Palo Alto evin arka bahçesinde çekilmiştir.

Ampullerin bir dize arka planda asılı.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

facebook kurucusu (63)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir