Fenerbahçe Galatasaray derbisi Mayıs 2012

Yorucu lig maratonunun ardından oynanan süper final play-off maçları ile iyiden iyiye çoğalan yorgunluk ve şike soruşturmasının getirdiği tarafların karşılıklı açıklamalarıyla iyice gerilen ortamda 12 mayıs 2012 Fenerbahçe Galatasaray derbisi ile şampiyonun belli olacak. 47 puanı bulunan galatasaray ezeli rakibi fenerbahçe yi uzun zamandır şükrü saraçoğlu stadında yenemiyor. sezon boyunca gösterdiği yüksek performansı süper final e istediği gibi yansıtamayan galatasaray ligde çok iyi olmayan fakat süper final maçlarında üstün performans gösteren fenerbahçe ile kozlarını paylaşacak. fatih terim in cezasının ertelenmesi ile yeni bir tartışmanın filizlendiği taraftar gruplarının başta twitter olmak üzere sosyal medya üzerinden geyikler yaptığı ultraslan ve 12numaraorg gibi aktif olarak sosyal medyayı kullanan oluşumlarla taraftarların gazlarının alındığı bir ortam. Fenerbahçe Galatasaray derbisine saatler kala muhtemel ilk 11 ler şöyle;

FENERBAHÇE-GALATASARAY
STAT: Şükrü Saracoğlu
SAAT: 19.00
HAKEM: Cüneyt Çakır
YAYIN: LİGTV

FENERBAHÇE:
Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bekir, Yobo, Ziegler, Mehmet Topuz, Emre, Selçuk, Stoch, Cristian, Bienvenu
TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman

GALATASARAY: Muslera, Eboue, Semih Kaya, Ujfalusi, Hakan Balta, Engin Baytar, Melo, Selçuk İnan, Emre Çolak, Necati Ateş, Elmander

TEKNİK DİREKTÖR: Fatih Terim

fenerbahçe takımında gökhan gönül volkan demirel stoch ve cristian galatasaray takımında isemelo, selçuk inan, muslera ve elmander kilit oyuncular olacak gibi görünüyor.

Spor Toto Süper Final 6. Fenerbahçe ve Galatasaray Galatasaray heyecanı, maçın Fenerbahçe Derby GS FB 2012.İşte ayrıntıları … ile hafta gelecek.Fenerbahçe bekleniyor.Fenerbahçe Galatasaray derbi maçında karşı karşıya

“Bu maçta çözülecek düğüm. Spor Toto Süper Final Şampiyonası Grup 6 hafta saha Fenebahçe Galatasaray” Spor Toto Süper Final Şampiyonası Grup I ev sahipliği yapacak.
Geçen hafta, “(46 Fenerbahçe ilk 47) arkasını gösteriyor” lideri Galatasaray, sarı-kırmızılı ekip Festivalin şampiyonları karşı 3 puan alır önce.

“(68 ezeli rakibi geride dokuz puan 77) 34 maç bölümünde” Şampiyonlar Ligi tamamlanmış, Spor Toto Süper Final Şampiyonası Grup “en başarılı ekibi, sarı-lacivert 5 haftalık dönemde, değerlendirme avantajı maç 3 puan mücadele edecek izleyiciler önünde görünecektir.

Fenerbahçe ve Galatasaray, gün biri arasında Kadıköy şampiyonluk oyunu yaşayacak.

Fenerbahçe Galatasaray taraftarları kavga taraftar izleyemeyeceği tribünlerin tamamını stadyumu dolduracak.

Normal sezonda rakibini farkı 9 puan sezonun şampiyonu takımı tamamlamak için, e düşen engelleyemezken “e 5 puan avantajı Galatasaray, bir elinde farkı sonra, kalan beş maç puan başlayan” Galatasaray ve Super Final dayak , Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı yarın “karar verilecektir.

Sarı-kırmızı takımda Spor Toto Süper Final Şampiyonası Grup “47 puan, takipçileri halinde Fenerbahçe’ye karşı beraberlikle 46 puan şampiyon olarak sezonu tamamlayacak.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir