Fireburst 2012 pc oyunu gameplay

Fireburst (2012)

 

# # Üretici: Hayvanat Bahçesi Eğlence
# # Screenshots:

# # Yorum: Tarz: Arcade / Racing (Cars) / 3D
Benzer oyunlar: Cabela Kullanıcı 4×4 Off-Road Adventure, Screamer 4×4, Colin McRae Rally, Colin McRae Rally 04, Colin McRae Rally 2.0 Colin McRae Rally 2005, Colin McRae Rally 3, Cross Racing Championship 2005 TOCA Race Driver 3, Xpand Rally, Xpand Rally Xtreme, DiRT 3: Complete Edition (2012)
Arayüz: İngilizce (ENG)
Multiplayer: için
Repack: hiçbir şey SEYTER kesilmiş veya / SKIDROW / MULTi5/RePack transcode edilir
Fireburst bir hile ile düzgün bir arcade racer – hem düşmanları yok etmek ve hızlandırmak için kullanılabilir – araba Fireburst denilen bir şey var. İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz, ancak bu araç ısınır – ve araba çok ısınırsa, o patladı.
Su birikintilerinde, deniz, şelale, vb – Sen seviyeleri ya da uygun yerlere düzeyde boyunca su varil üzerinde aracınızı soğutmak için Fireburst birkaç çeşit vardır – bir araba dayanıklı ve ateşe yapar ve çarpmak hiç araba yok. Isınmasına ve muhtemelen diğer araba patlayabilir başka izniyle yangın izleri,.
Birkaç karakteri arasında bölünmüş hızlı yarış gibi zorluklar vardır. Grafikler gerçekten harika görünüyor ve ben müzik ne kadar güzel bir sürpriz oldu. Oyun iyi, ama ya benim refleksleri eskisi gibi değil, ya da zorlukları çok zor.
# # Gereksinimleri: Önerilen: Windows XP / Vista / 7; CPU: taktovoy chastotoy 2.0 GHz Intel Pentium 4 RAM: 2 GB; DirectX 9.0s; Grafik: 256 MB RAM ve Shader Model 3.0
# # İsteğe bağlı: istediğiniz bir klasör oluşturun.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2012 pc oyunlar (123) , 2012 oyunları (22)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir