Football Manager 2013 Çıkış Tarihi Ne Zaman Çıkacak

’ün beta versiyonu steam üzerinden indirilirken yeni maç simülasyonu ve türkçe olacağı yönündeki söylentiler ile türk manager oyun severlerinin merakı sardı. Sega tarafından yapılan basın açıklamasında pc oyununun full sürümünün 2 kasım 2012 tarihinde piyasada olacağı açıklandı.

Yayımcı Sega pc ile yaklaşan 2013 İngiltere’de yayın tarihi doğrulamıştır ve Mac oyunu perakendecilerin 2 Kasım vurmak için bağlı.

İkonik futbol serisinin en son ek, Sports Interactive Football Manager 2013 İngiltere’de yayın tarihi olarak onun en yakın rakipleri fırtına İngiltere oyun grafik, şu son pes 2013 varış topuklar üzerinde sıcak FIFA 13 İngiltere’de yayın bugüne ile teyit geliştirdi.

Teyit edilen Kasım 2nd Football Manager 2013 Yayın tarihi hala bir ay fazla iken Sports Interactive başlık oyun tam oynanabilir ‘beta’ yorum tarafından öncesinde onaylamıştır.

Yönetim simülatörü ön sipariş olanlar üzere ayarlamak, Football Manager 2013 Beta sürümünü sunacaktır iki hafta içinde son başlık kullanılabilir olması için tüm kaydedilmiş verilerle başlatmak için önceden erişimi tam oyun özellikleri birçok gelişmiş.

“Bizim fanlar çok iyi bize ne istediklerini bildirerek ve sürekli onların dilek listesinin en üstünde bir şey daha önceki bir yayın tarihi,” Sports Interactive Studio Direktörü km Jacobson söyledi.

Diye ekledi: “Bu Beta sürümü iyi gelecek şey… biz Açıkçası, onları tam olarak ne istediklerini sunamıyoruz ise tam oynanabilir bir futbol yöneticisi onlar yaklaşık iki hafta önce bitmiş oyun sokaklarda hits ellerine alabilirsiniz.”

Oyuncular herhangi bir kulüp 50’den fazla futbolda ülkenin kontrolünü sağlayan, Football Manager 2013 tüm önemli Avrupa ligleri Premier Ligi ve La Liga yüce tepelerden daha az çekici lig 2 içerir. 500.000’den fazla gerçek oyuncu veritabanı yardımcı en son futbol Yöneticisi’nin tarihine en sürükleyici unvanları biri yayın yapmak.

Hem pc hem de Mac oyuncular için kullanılabilir olmasını ayarlamak, Kasım 2nd teknik direktör İngiltere’de yayın tarihi-ecek görmek dışarı bazı yaş büyük bültenleri 31 Ekim sonra birkaç gün ile savaş başlığı Assassin’s Creed 3 Yayın tarihi ve 13 Kasım Call of Duty: Black Ops 2 lansmanı.

Ne yeni özellikleri görmek tanıtılan Football Manager bile daha yakın yönetme başarısı sizin hayal almak için 2013 istiyorsunuz? Güvenilir değerlendirmeleri Twitter ve Facebook beslemeleri yoluyla ya da aşağıdaki yorum kutuları aracılığıyla bize bildirin.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

football manager 2013 çıkacak (61) , fm 2013 çıkış tarihi (22) , fm 2013 full (18) , kasım 2013 çıkan pc oyunları (18)