Fransa’nın yeni cumhurbaşkanı 2012

cumhurbaşkanlığı seçimlerini kaybederek koltuğunu devretti.

Hollande Fransız seçim kazandı RAW VİZYON: FransızSosyalist aday François Hollande cumhurbaşkanlığı yarışında görevdeki Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy kırdı.

O Fransız rüya thateach nesilbir öncekinden daha iyi yapacağını söyledi. O da hayır “cumhuriyet çocuğu” terk edilmiş ya da sola arkasında veya göçmen karşıtı Fransız sağında bölücüsöylemler muhtemelen bir referans, ayrımcılığa dair sözverdi. “Birbirlerine bakan iki Frances yoktur” dedi. “Bir tekFransa tek bir ulus vardır.”Fransız cumhuriyet içinde herkes, eşit muamele inrightsve sıra görevleri … yılında cumhuriyetin başkanı Birinci vazifen, insanları bir araya getirmek olacak.”

Bir oyun-changerfor Euro krizi ispat edebilir ne, Fransa17 yıldır ilk sosyalist cumhurbaşkanı François Hollande olarak seçti. Sayın Hollande önümüzdeki beş yıl için bütün kararların merkezigençlerin ve sosyal adalet koymak için söz verdi ve Almanya, Avrupa’nın kemer sıkma önce büyüme, istihdam andprosperity koymak gerektiğini söyledi edilecek ilk ülke olacağını belirtti.”Avrupa bize bakıyor,” dedi.”Sonuç ilan edildi anda, ben birçok ülke için bazı yardım ve bazı umut, uzun geçen, kemer sıkma bizim tek kader olmadığını fikri vardı eminim.”

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir