GeForce GTX 690 Dual-GPU 2012 nvidia

Nvidia GeForce GTX 690

Şanghay’da GeForce LAN / Nvidia Oyun Festivali’nde açılış konuşmasını yapan Nvidia CEO’su Jen-Hsun Huang şirket haberleri ekran kartı, duyurdu.
(Geçen yıl yayımlanan GTX 590, takip) çift grafik işlemcili kullanmak için şirketten son kartı, GTX 690 yeni 28nm Kepler mimarisi Nvidia geçtiğimiz ay GTX 680 tanıtılan kullanır.
Huang GTX 690 “tarihin herhangi bir grafik kartı ile en yüksek performansı sunmak için sıfırdan tasarlanmış iddia etti. Bu özel grafik kartı en yüksek termal teslim olabilir ki biz, her detay en yüksek akustiği özel dikkat , ve bu özel tasarımlı yüksek performanslı elektrik. ”
Nvidia GTX 690 uygun olarak aslında iki daha sessiz ve daha iyi güç verimliliği ile çalışır ancak en önemlisi GTX 690 Kullanıcı özellikleri arasında kart aslında iki GTX 680S performansını sunuyor demektir 3.072 CUDA paralel işlem çekirdeği, bir bağlı GTX 680 kartlar vardır SLI yapılandırması. Kartı 6GHz GDDR5 4GB RAM içeren ve (örneğin, Intel ve AMD işlemciler sırasıyla üzerinde Turbo Boost ve Turbo Core benzer bir otomatik overclock tarzıdır GPU Boost, gibi) GTX 680 üzerinde bulunan diğer tüm özelliklerini destekleyecektir.
Bir thixomolded magnezyum alaşımdan yapılmış yeni bir fan konut, gelişmiş ısı dağılımı ve nemlendirme titreşim için; Nvidia mükemmel güç ve dayanıklılık sağlamaktadır diyor üç değerlikli krom kaplama alüminyum bir dış çerçeve içeren GTX 690, en yenilenen tasarımı lanse; yüksek verimli güç iletimi on-fazlı bir güç kaynağının kullanımı sayesinde ve on katlı, iki ons bakır baskılı devre kartı (PCB); çift buhar odaları, nikel kaplı kanatları, ve optimize edilmiş bir merkez monte aksiyal fan kart akustiği artırmak için hava akımı obstrüksiyonu azaltmak ve düşük profilli bileşenler ve kanallı kaide kanalları; (Huang 3000 devir spin atıp tutuyor olan) soğutma için.
GTX 690 Mayıs 3 başlangıç ​​”sınırlı sayıda” olacaktır ve 7 Mayıs’ta (Asus, EVGA, Gigabyte, MSI ve diğerleri) kart ortakları eklenti Nvidia’nın normalden daha geniş bir dağıtım için hareket edecektir. GTX 690 için Fiyatlandırma 999 $ listesidir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir