HTC Droid Incredible 4G LTE

HTC DROID Incredible 4G Verizon leaked photos

Şubat, 4G LTE ve Verizon Droid Incredible hattı anımsatan stil ile dışarı sızdırılmış gizemli bir cihazın başında geri yolu, onu Incredible ailesinin yeni bir üyesi olabileceğini düşündürmektedir birçok lider.” Droid Incredible 4G” adı bu yana birkaç kez su yüzüne çıkmaya başladı ve şimdi Verizon markalaşma ile telefonun görüntüleri online yer bulmayı başardı.Çekimleri bir “güvenilir kaynak” tarafından Android Polis gönderilen ve yukarıda belirtilen sızan cihaz ve Rezound bir mashup gibi görünen bir cep telefonu gösteriyor edildi.Telefon Geri, Ev ve Bir cihazlar gibi Multitasking için üç navigasyon tuşları olan ve aynı zamanda güç / kilit butonu gibi üzerinde, kırmızı desenli sahiptir.Görüntülerin kaynağı göre, burada, cihazın bazı özellikleri verilmiştir:

1.2GHz çift çekirdekli işlemci
8 megapiksel arka kamera, VGA ön tetikçi
8GB dahili depolama
1GB RAM
microSD yuvası
NFC
Ses Beats
4G LTE
Sense 4 altında Android 4.0
Tipster aynı zamanda inanılmaz 4G 4 inçlik bir ekrana sahip olduğunu göstermektedir, ama aslında ekran ölçemedik gibi bu sadece bir tahmin olur. Bir ellerini almak mümkün olacak zaman gelince, söylenti değirmen Nisan ayı sonunda olası bir ilk doğru işaret etti. Açıkçası hiçbir resmi Verizon bunu yapana kadar, çok, ama şimdi yeni Dinç ilgi o sizin sadece cihazın sızan görüntüleri ogling ayrılmamak isteyebilirsiniz, daha fazla olan aşağıdaki kaynak linkten ulaşabilirsiniz. Peki tüm bu Incredible 4G ne yapabilirim? Bu çekim sizin ilgi kırılmak mı?

GÜNCELLEME: Ve şimdi Incredible 4G bir basın oluşturma Pocketnow de millet tarafından sızdırılmış olmuştur. Ayrıca cihazın Verizon markalaşma ve yüzünde üç düğmeli düzenini gösterir. Aşağıya göz atın.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir