htc one x vs samsung galaxy s2 karşılaştırma videosu

htc one x vs samsung galaxy s2

HTC biraz hayal kırıklığı yaratan performansı geçen yıl sonra bir geri dönüş planlıyor. MWC 2012 yılında, Tayvanlı üretici One serisine ait üç yeni telefonu tanıttı – Bugünkü yazıda HTC Bir X, HTC Bir S ve HTC Bir V., biz diğer yeni duyurulan akıllı biri ile HTC Bir X karşılaştırdığınız pazar – örneğin ergonomi, bellek, kamera, fiyat, vb gibi çeşitli faktörlere dayanarak Samsung Galaxy S II Skyrocket

Ergonomi Ve Ekran:

Bir X 134.4 mm boyuna, enine 69.9 mm ve kalınlığı 9.3 mm. Telefon 130 gr ağırlığındadır. Telefonun boyutları ve ağırlığı şimdi olarak bilinmemektedir. HTC Bir X 4.7 inçlik bir Super IPS LCD 2 ekran bulunuyor. Öte yandan S II Skyrocket 4.65 inç boyutlarında bir Super AMOLED ekran spor. Bir X ekran Corning Gorilla Glass ile korunmaktadır. Telefonlar gibi ışık sensörü, yakınlık sensörü ve çizilmeye dayanıklı cam gibi diğer özelliklere sahip. Bir X Açıkçası HTC Sense UI en son sürümü ile donatılmıştır. Öte yandan, S II Skyrocket, TouchWiz UI ile donatılmıştır.

İşletim Sistemi:

Telefonların Android platformu üzerinde çalışacak. Bir X son sürümü v4.0 (Ice Cream Sandwich) sahiptir. S II Skyrocket Ancak önceki sürümü, v2.3.5 (Gingerbread) ile yapıştırılır. Bir X 1.5 GHz saat hızına sahip bir Nvidia Tegra 3 dört çekirdekli işlemciye sahip. S II Skyrocket işlemci ile ilgili detayları henüz değildir.

Bellek:

Bir X 32 GB dahili depolama ve 1 GB RAM var. S II Skyrocket dahili hafıza 16 GB ve 1 GB RAM’e sahiptir. Bir X 32 GB microSDs olanak sağlayan S II Skyrocket aksine hiçbir kart yuvası vardır.

Kamera:

Her iki telefonu LED flaşlı arka 8 MP atıcılar ile donatılmıştır. Onlar bir X kamera da eş zamanlı HD video ve görüntü kaydetme özelliğine sahiptir coğrafi etiketleme, dokunmatik odaklama, vb zamanki özelliklere sahip. Telefonlarında kamera 1080p kalitesi ve 30 fps kare hızına sahip. 1.3 MP ön kamera ve 720p video Bir X’de ikinci kamera kopup ikincil kamera S II Skyrocket durumunda önünde 2 MP tetikçi oluşur

Bağlantı:

Telefonları sırasıyla 2G ve 3G için GSM ve HSDPA frekans bantları var. S II Skyrocket de LTE 700 MHz Sınıf 17/1700/2100 olarak etkin 4G ağı vardır. Telefonu GPRS ve EDGE özelliklerine sahip. Her iki telefonda kablosuz ağ Wi-Fi 802.11 b / g / n, DLNA ve Wi-Fi hotspot yoluyla sağlanır. S II Skyrocket ayrıca Wi-Fi Direct tesisi bulunmaktadır. Her iki telefonu NFC çipleri var.

Pil Ömrü:

Bir X 1800 mAh bir güç oranına sahip Li-Po pil ile körüklenmektedir. S II Skyrocket Li-Ion pilin gücü bilinmemektedir.

Fiyatı:

Bir X fiyatı 650 USD civarındadır. S II Skyrocket yaklaşık $ 550 fiyatlandırılır.

Sonuç:

Telefonları, LCD ekranların her ikisi de ve S II Super AMOLED ekran Skyrocketfeatures, bu nedenle bazı Bir X büyük açılar teklif gereken Super LCD 2 teknolojiye sahip bir X üzerinden tercih edebilir, bu yüzden telefonları aslında olması gerekiyor bu açıdan karşılaştırmak için doğru çıkardı. Bir X Android Ice Cream Sandwich son sürümü ile birlikte olacak. S II Skyrocket böyle bir söz yaptı. HTC cihaz az obtüratör gecikmesi sunuyor ve daha düşük ışık koşulları için bir arka aydınlatmalı sensör sahip olduğu S II Skyrocket kamera bir X göre yoksundur. Bir X S II Skyrocket aksine Beat Ses içerir. İki yeni duyurulan telefonlar arasındaki savaş Ancak biri X’in fiyatı bilmeden aramak çok yakın gibi görünüyor, HTC Bir X savaşta başarılı güçlü şansı vardır.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

karşılaştırma (42) , htc one x galaxy s2 karşılaştırma (21) , htc one x vs galaxy s2 (21) , galaxy s2 karşılaştırma (18) , htc one v karşılaştırma (17)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir