HTC Thunderbolt cep telefonu

HTC Thunderbolt cep telefonu

Büyütmek için tıklayınız
Thunderbolt bir üzerinde yenmek için zor güzel bir dokunmatik ekran sunuyor. 4.3 inç dokunmatik ekran, bir mobil cihazda bulabileceğiniz en büyük ekranlardan biri, ve bu telefon 480 x 800 piksel çözünürlük içerir. Çözünürlüklü görüntülerin keskin ve net yapar ve büyük ekran, film izlerken internet tarama veya görüntüleri izlemek için idealdir.

Böyle büyük bir ekran sahip bir yararı sanal tuş takımı geniş ve kullanımı kolaydır. Tuşlarını yazmak için yeterince büyük ve telefon gezinmek için büyük parmaklar için yeterli oda var. Dokunmatik duyarlı ve işlemci, hızlı, bu nedenle her hangi görevleri gerçekleştirmek için cihaz için bekliyor orada.

Ne yazık ki, böyle büyük bir ekranı olan telefon büyük olmalıdır. Thunderbolt 2.44 inç genişliğinde ve 0.56 inç kalınlığında, 4.63 santim uzun. Ve geniş boyutları ile birlikte, bu telefon 6.23 ons ağırlığında. Bu, birkaç benzer cihazlar daha birkaç gram daha ağır olduğunu ve günlük olarak taşınabilmesi için bir yük haline gelebilir.

Multimedya

Büyütmek için tıklayınız
Thunderbolt ideal bir multimedya telefonu. Bu Smartphone, 1.3MP ön kamera karşı karşıya ile birlikte, 8.0MP (megapiksel) arka kamera ile geliyor. Arka kamera ayrıca otofokus ve çift flaş sunar, bu nedenle bu akıllı telefon kullanarak çektiğiniz fotoğrafları herhangi bir hücresel cihaz ile alabilir iyi bazılarıdır.

Bu aygıt üzerinde bulunan müzik çalar, size mükemmel bir müzik koleksiyonu oluşturmanızı sağlar. Cihaz kullanılabilir depolama 40 GB ile, üzerinde binlerce şarkı saklayabilir. Android müzik çalar albüm, sanatçı ve türe göre şarkı düzenler ve kolayca favori şarkıları ile çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Oyuncu aynı zamanda da kolay cep telefonunuza şarkıları almak için yapar, 10 oynanabilir biçimleri sunar.

Ve tabii ki, yüksek piksel çözünürlüklü ve geniş ekranı olan bu cihaz, film izlemek ve internet tarama için idealdir. Bu hücresel Cihazın arkasında bulunan bir kickstand sahiptir, bu nedenle yan ve film veya TV onu desteklemek için hands-free gösterir.

Çağrı ve Kalite

Büyütmek için tıklayınız
Bir smartphone bir üst ürün olduğu için, mükemmel çağrı özellikleri olmalıdır. Thunderbolt özellikleri ve ihtiyaçlarını karşılamak için arama sunar. Temelleri gibi arayan kimliği olarak bu cihaza dahil, çağrı bekletme ve çağrı zamanlayıcı. Sen beklemeye telefon görüşmeleri ya da bir kerede birden fazla kişi konuşmak için çağıran 3-yollu kullanabilirsiniz. Biraz statik veya ekstra gürültü ile mükemmel ses kalitesine sahip bir hoparlör vardır. Ve bu Android telefon kullanmanın bir başka avantaj, 18 farklı dili desteklemektedir olmasıdır.

Pil Ömrü ve Bellek

Büyütmek için tıklayınız
Biz bulunan en büyük hayal kırıklığı onun batarya ömrü. Bu cep telefonu tek bir şarj konuşma süresi sadece 378 dakika sunuyor. Eğer film izlerseniz, müzik dinlemek, konuşmak ya da sürekli olarak herhangi bir uygulamaları kullanmak anlamına gelir, pil altı saatin altında sadece içinde boşaltacaktır. Pil ömrü çok kısadır ve pek çok özellikleri olan bir telefon için, böyle bir kötü pil görünce şaşırdık.

Bu akıllı telefon kullanılabilir depolama alanı bir bol miktarda vardır. Kullanılabilir dahili hafıza 8GB 32GB bir microSD kart ile birlikte vardır. Bu kadar bellek videolar, resimler ve şarkılar, giderek genişleyen koleksiyon saklamak için oda bol verir. Ayrıca, telefonunuzun adres defterine boyutunu size cep telefonu üzerindeki kullanılabilir alan miktarına bağlıdır.

Ek Özellikler

Büyütmek için tıklayınız
HTC Thunderbolt 4G teknolojisi, fakat, aynı zamanda Android 2,2 işletim sistemi ve 1GHz Snapdragon işlemci sadece sunmaktadır. Telefon aynı zamanda size güçlü bir telefon sinyal almak bir konumda olduğu sürece, yani sekiz cihazlar için bir mobil hotspot olarak çift, Wi-Fi özellikleri ile herhangi bir işlem cihaza kablosuz internet sağlayabilir. Bu özellik, iş gezileri için veya yolda sürekli birisi için idealdir.

Bu cihaz HTC Android Market erişimi vardır, böylece neredeyse herhangi bir amaç için uygulamalar indirebilirsiniz. Doğrudan parmaklarınızın ucunda oyunları, filmler ve müzik erişimine sahip. Böyle Amazon Kindle, Blockbuster, Mobil IM, Görsel Sesli ve VZ Navigator gibi bu cihazda bulunan birçok önceden yüklenmiş uygulamalar da vardır.

Özet
HTC Thunderbolt sizi yıldırım hızlarda gelişmiş özellikler sunuyor. Bu yüklemeler için veya açmak için programlar için uzun süre beklemek asla. Bu cep telefonu size sürekli telefonunuzu kullanıyorsanız, özellikle yoksul pil ömrü sunuyor. Ancak, bu akıllı telefon mükemmel multimedya özellikleri ve kullanılabilir bellek ton vardır.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir