HTC Titan 2 cep telefonu fiyatı özellikleri inceleme

HTC Titan 2 inceleme özellikleri fiyatı

Titan. Bir balistik füze ve Satürn’ün uydularından biri. Bu kelime de Yunan mitolojisinde büyük bir rol oynar ve normal kullanımda büyük bir güç ve nüfuz şey ifade eder. Yani anlaşılabilir, daha sonra, neden telefonlar için bir isim olaraktercih gibi görünüyor. Öyle ki, aslında, bu AT & T LTE etkin Titan II sürümü aslında ikinci değil işaretler, ancak adının dördüncü yineleme: Eğer hatırlayacak olursak, şirket kez TyTN adlı iki Windows Mobile cihazları piyasaya sürdü. Biz son Titan Ocak ayında AT & T’nin Geliştirici Zirvesi’nde tanıtıldı olsun izlerken Biz karışık duygular vardı. Bir yandan, biz de LTE gibi, korkunç bir 16-megapiksel kamera ile bir smartphone fikrini çok ilginç edildi – dünyada daha önce bir Windows Phone cihazda görmemişti bir şey. Samsung GalaxyS: selefi bize Ma Bell’in yeni stratejisi yeni sadece bir çift (bkz. övünme tazelenmiş telefonları bir bolluk dışarı krank oldu duygu batan verdi AT & T ağı, başlatılan Ama sonra duyuru da sadece bir iki ayda gerçekleşti II Skyrocket). Yani bu netice ne önümüzde var mı? Galip Titans veya disasterlike Titanic hatırla gibi dışarıya çıkacak mısın?

ve şık tasarımı ile dokunmatik ekran cep telefonu bazında öne çıkan bir telefon olacak. HTC Titan 2 özellikleri ve uzmanlar tarafından yapılan sonucunda hayli başarılı özelliklere sahip ve makul fiyatı ile en ucuzu olma yolunda.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

htc titan 2 fiyat (528) , htc titan 2 fiyatı (83) , htc titan 2 inceleme (76) , htc titan ii fiyat (58) , htc titan 2 hepsiburada (43)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir