Huawei P9 Mate Lite Fiyatı Özellikleri Kaç lira

Huawei P9 Mate Lite Fiyatı Özellikleri Kaç lira

Mate Lite Özellikleri

Huawei P9 Cep Telefonu Artıları
Leica imzalı çift arka kamera
İnce ve şık tasarım
USB Type-C bağlantısı
Huawei P9 Cep Telefonu Eksileri
Performans olarak rakiplerinden biraz geride kalıyor
4K video kaydı ve OIS yok
Batarya performansı daha iyi olabilirdi

P9 Plus’ın tasarım dili, kendi içinde P8’e benzeyen P9 ile aynıdır. Huawei P9 Plus, pahlı kenarlar ile birlikte bir metal metal gövdeye sahiptir ve temelde P9’un daha büyük bir versiyonudur. P9 Plus, Huawei P8 veya Nexus 6P’de bulunan metalden biraz daha pürüzsüz fırçalanmış bir metal var ve yalnızca 6,98 mm’de 5.5 inçlik bir cihaz için oldukça ince ancak yine de herhangi bir kamera çarpmasını önlemeyi başarabiliyor.

Cephede, ayrı bir Huawei logosu ile birlikte 5.5 inçlik bir ekran var. Tüm gezinme tuşları ekrandayken hiçbir fiziksel giriş düğmesi yoktur. Telefonun geri kalan kısmında gezinirken, ses düzeneği ve dokulu güç düğmesi sağda, SIM tepsisi solda. Alt kısmında, hızlı şarj eden 3.400 mAh pil için hoparlör ızgarası, kulaklık girişi ve USB Type-C şarj portu bulacaksınız.

Arka yüzünde flaş ve parmak izi okuyucu ile birlikte çift sensörlü Leica fotoğraf makinesi bulunuyor. Kamera kurulumu, ekstra sensör ve Leica logosu dahil olmak üzere siyah bir bant içeriyor.

Tek başına görünümüne dayanarak, Huawei P9 Plus açıkça pazarın üst ucunu hedef alıyor ve oldukça iyi görünümlü bir ahizeyi inkar etmek zor. P9 Plus üç renkte gelir: seramik beyaz, kuvars grisi ve bulanıklık altın. Elinde, Huawei P9 Plus kesinlikle pazardaki en güzel ürünlerden biri ve Huawei, ergonomik ve svelte bir profile sahip amiral gemisi spesifikasyon listesini paketlemek için iyi bir performans gösterdi.

Ekran parlaktır ve iç mekanda ve dışarıda iyi çalışır. Ekran canlı ve doyurucu bir kontrast ile aynı zamanda iyi görüş açısına sahip. Ekranın renk sıcaklığını, tercihlerinize daha iyi uyacak şekilde Ayarlar menüsünden biraz daha sıcak veya daha soğuk olarak değiştirebilirsiniz; ancak benim için varsayılan ayarlar yeterince iyi. Genel olarak, P9 Plus ekranda ne yaptığınızdan bağımsız olarak iyi bir deneyim sağlayacak harika bir ekranla birlikte geliyor.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...