İnternetten Araç Muayene Randevu Kolaylığı

İnternetten Randevu Kolaylığı

Her araç sahibi hem kanuni zorunluluk hem de kendi güvenliğimiz için araç muayenesi yaptırmaktadır. Bu işlem kimi zaman bizim için tam bir işkence olabilmektedir.

Özellikle Özellikle araç muayene için gerekli evrakların ne olduğunu bilmiyorsak sorun başladı demektir bizim için.

Aslında zor ve karışık görünen bu işlem, düzgün anlatıldığında oldukça basittir. Ama işi o kadar karışık olarak anlatıyorlar ki sanki araç muayene değil aracı yeniden yapacakmış gibi hissediyoruz.

Aslında oldukça basit önce araç muayene randevu sayfasına gitmemiz ve ücretsiz olarak randevumuzu almalıyız. Bu işlemi yaptıktan sonra (unutmamalıyız ki randevu saatimizden 15 dakika önce istasyon adresinde olmalıyız) sıra muayene için gerekli olana belgelerimizi hazırlamak.

Siteden rahatça görebileceğimiz evraklarımızı tamamladıktan sonra son olarak ta kusur tablosundan aracımızın kusurlarının trafiğe elverişli olup olmadığını öğrenmek gerekiyor.

Unutmayın ki hafif kusurlar muayeneden geçmek için engel değildir. Ama diğer kusurlar için aynısını söyleyemeyiz. Bu durumda yapmanız gereken randevudan önce servise uğramak. Bu arada ilk muayeneden geçmedi diye üzülmeyin. Tekrar muayene ücreti ödemeden bir ay içinde ikinci defa muayene randevusu alarak muayene olabilirsiniz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir