İşler Güçler Dizisi Star Tv

Star tv ekranlarında yakında başlayacak olan dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Yaz dönemi için birçok yeni dizi hazırlayan Star Tv ‘nin, Çok Yakında Star Tv’de Başlıyor! , , işler güçler dizisi, işler güçler dizisi fragmanı, işler güçler dizisi izle, işler güçler tanıtım fragmanı, Murat Cemcir, Sadi Celil İşler Güçler izle. en iddialı dizilerinden İşler Güçler ‘in ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

36c bir Neptün benzeri bir gaz devi iken 36b, 4.5 kat Dünya’nın boyutu etrafında kayalık bir dünyadır; birbirlerine farklıdır gezegenler genellikle birbirlerine her birine çok yakın alamadım. Eğer 36c üzerinde ısı duramazdı Eğer, yörüngedeki dostum bizim gökte ay gibi görünür, ama 36b durdu ise, kendi gökyüzü müthiş bir manzara içinde başgösteren dev gaz gezegen ile dolu olacak.

“Bu kimse bulunmuştur başka bir en yakın iki gezegen var,” Eric Agol, Washington astronomi profesörü ve bulguların co-baş yazarı bir üniversite söyledi.

“Büyük gezegen daha çevresindeki küçük gezegenin bastırıyor, böylece küçük gezegen bulmak için zor oldu.”

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

işler güçler (475) , işler güçler (395) , işler güçler hangi gün (110) , işler güçler hangi kanal (100) , işler güçler ne zaman hangi kanalda (83)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir