İspanya italya maçı euro 2012

maçı trt 1 izle, italya maçı , 10 haziran 2012 hangi maçlar var, italya maçı uydu frekanslari biss. italya maçının ozeti golleri vıdeolarını trt 1 kanalından izleyebilirsiniz.

C grubunun en zorlu mücadelesi 10 haziran 2012 tarihinde ıspanya ve italya milli takımları arasında oynanacak. Trt 1 hd kanallarindan yayınlanacak olan maç saat 19 : 00 da ekranlara gelecek.

Şampanya futbol uluslararasıfutbol devleri bu çatışmada potansiyel shambolic karşılamaktadır. Dünya hükümdarlık Cupand Euro champs İspanya üstünlük içinde arebeyond. Büyük turnuvalarda underachieving yıl sonra, La Roja, Altın Çağ’ın ortasında Euro 2012 girin. Tam aksine, Azzurri kendilerini son haftalarda sıkça kararmış Serie A sadeceayakta daha fazla tehdit ettiği başka bir şike skandala bulabilirsiniz. Smashing elemelerinden rağmen, turnuvaya katılmadan İtalyanlar ‘formu (Rusya thehands Şubat ayında ABD için bir şok 1-0 ev kaybı ve halsizlik 3-0 yenilgi daha bak,2 Haziran dipsiz az bir şey oldu ). Dostluk her zaman bir takım önemli rekabet mizaç en iyi göstergelerinden değildir. İtalya’da Calciopoli salgın 2006 yılında benzer birfırtına yakalandım. Sonra-steward Marcello Lippi, yalnızca Almanya Kupası themhoist görmek için onun bayanlar dünya tutumu karşısında bir bize aşılamıştır.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir