Jane Lucky Pc Oyunu Sistem Gereksinimleri İnceleme

# # Üretici: Big Fish Games / Nevosoft
Üreticiler # # Site: Üretici
CIAPR gelen # # Görüntüler:
# # Yorum: Tür: Mantık (Puzzle / Gizli nesneler)
Hafıza Oyunları gibi: EPIC: Wishmaster Adventures [FINAL] (2012), Otel 3, Hidden Expedition 5 Haunted: Uncharted Adaları – Collector Edition [FINAL] (2011), Hidden Expedition 4: Şeytan Üçgeni [FINAL] (2011), Hidden Expedition 3: Amazon (2009), Hidden Expedition: Everest Hidden Expedition Titanic, Natalie Brooks: Gizem Hillcrest Lisesi, Murder She, Route 66, Samantha Swift ve Atlantis Gizem demiş, Museum 2 Escape, The Tudors (2009), Campfire Legends: Hookman, Slingo Gizem: Altın var, Conjurer, Youda Legend: Paradise Golden Bird, Arcelia Island [FINAL / SABİT] of Secrets (2011)
Dil: İngilizce (ENG) veya Rusça (RUS) (seçmen versiyata)
Multiplayer: Hayır
eski dışlayıcı bilmeceyi çözmek Yardım! Bu heyecan verici Hidden Object Puzzle Macera oyun dünya Olun! Isyancılar ile yeni arkadaşlar, kavga tanışın ve bir uzman arkeolog ayakkabı doğru adım öngörülemeyen katlanmış karşılaşabilirsiniz. Zor MiniGames ve bu sürükleyici oyunda gerçekçi görünümlü yerleri keşfetmek gibi bulmacalar takımları.
Jane Lucky. Açıklama: Jane, beklenmedik tehlikeli ve fantastik olayların girdabına yakalanmış bir kız-arkeolog rolünü kendinizi hissedin. O onların kamp en gerçek teröristler tarafından saldırıya uğramıştı ormanda, bir kazıda oldu. Kazı başkanı alarak, onlar silah süslenmiş tepeden tırnağa, haydutların diğer çete bakım altında bıraktı. Ve böyle durumlarda, hayatlarını ve arkadaşlarının hayatlarını kurtarmak için bir yol aramak zorunda.
# # Iziskvaniya: Windows XP/Vista/7/8; İşlemci: 1.0 GHz; RAM: 512 MB; DirectX: 9.0

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir