Justin Bieber vs Taylor Lautner

Justin Bieber vs Taylor Lautner 2012

vs for youtube videos 3 april 2012 last comments and popular youtube videos. o güne kadar bir 16 yaşındaki olarak düşünebiliriz ….. kasları dışında her şey var!Cılız küçük şarkıcı uluslararası bir pop ikonu haline gelmiştir, ama muhtemelen ancak tezgah kendi Kimya ders kitabı basabilirsiniz.

Kaynaklar Biebs Taylor Lautner tedavi pronto istiyor demek! Hepimiz Alacakaranlık ve Yeni Ay çekimleri arasında geçen yıl makine yalın dize fasulye gitmek Taytay gördüm.Çocuk, ikinci filmde farklı bir kişi gibi görünüyordu! Şimdi Justin bazı silahlar vokalistliğide boruları ile gitmek istiyor.

Akon: Justin Bieber Real Deal ‘!

Bir kaynak National Enquirer söyler, “Justin kas kadar onun cılız vücudu istiyor. O 16 yaşında zaten bir megastar var – o şimdi onunla gitmek için fiziksel istiyor “dedi.

Haberlere göre, Justin şimdi de birlikte çalıştı Yuam-ünlü eğitmen Ürdün ile çalışıyor Lautner-etmek istediği vücut olsun.

“Justin’in o yoğunluğu olan olumlu ve Taylor gibi aynı sonuçları elde etmek için odaklanmak,” dedi bir kaynak. “O, pazı ve kesme uyluk şişkin, sökük abs istiyor. O inanılmaz boşuna, ve artan ağrıları ile herhangi bir genç gibi, o güvensiz bir adam var.

Bieber yolda sürekli olduğundan, o ve Yuam iChat ya da Skype üzerinden egzersiz denetlenir yok, ve o sıkı bir diyet üzerine koydum gidiyor! “Ürdün de fast-food vazgeçmek ve fındık ve avokado gelen iyi yağlar açısından zengin bir yüksek protein diyeti onu koymak Justin emretti,” içeriden dedi. “O olduğunu Justin’in zaten palavra bir altı paketi var!”

Şimdi gülmek, ancak Ürdün Taylor Lautner için ne yaptığını görmek, yakında yepyeni bir ışık Justin Beiber bakıyor olabilirsiniz!
Hakkında daha fazla okuyun:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

justin bieber (39) , taylor lautner justin bieber (10)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir