kurtlar vadisi pusu 158.bölüm fragmanı

dizisinin 158.bölüm fragmanını izle.

Bir Yemenli kadının kocası çıkın ve o kot pantolon ve tarzı popüler Türk oyuncu Murad Alamdar gibi saçları giymek istemeyen, ailesinin evine döndü, gazete Perşembe günü bildirdi.

O yayın olmuştur popüler Türk TV dizisi “Kurtlar Vadisi” de rol aldı Alamdar olarak bakmak gerektiğini talebini kabul etmediği sürece 20 yaşındaki Sara, kocası Saad, 25 dönmemeye kararlıydı çoğu Arap ülkesinde, dediler.

Kocası onun tüm taleplerini reddetti ve geleneksel Yemen kıyafetleri ısrar etmesi üzerine kadın Hudeidah batısında Kızıldeniz limanı evinde kalan, kağıtları dedi.

Kadının göreceli bir çiftin aileleri boşanma önlemek ve hızlı bir anlaşmazlığı çözmek için akraba ve aşiret liderlerinin bir komite için müdahalede şeklindeki sözleri kaydedildi.

“Komitesi karısı temizlik sonraki dindarlık gitmek olduğundan onun görünümünü bakıyor … karısı kocasının giyimi bakmak için söylendi ise o Alamdar gibi bir kot pantolon giymek için söylendi sağlanan kocasına dönmesi ve onunla konuşmaya karar verdi saygı ile, “dedi.

“Bu karardan sonra, çift tekrar bir araya gelerek kocasının hayatında ilk kez bir kot pantolon ve siyah gömlek giyen eşi ile birlikte görüldü

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir