Kurtlar Vadisi Pusu 170. Bölüm Fragmanı 15 Kasım 2012

Kurtlar Vadisi Pusu 170. Bölüm Fragmanı kasım 2012

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran dizisinin en yeni bölümü olan 170.bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemize eklenecektir.

 

Birçok ortadoğu ülkesi ve türklerin çokça yaşadığı ülkelere de ihraç edilerek çokça izlenen ve birçok kanal gezmesine rağmen hala reyting sıralamasında en üstlerde yer almayı başaran Pusu dizisi bu sefer ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Kasım ayı sonlarına doğru yayınlanacak bölümlerin dizinin yaşatacağı heyecan bakımından hızla artış göstermesi bekleniyor.

 


 

Türkiye’nin iç ve dış politikasına ve Türkiye’ye karşı yürütülen politikalara da çok sık değinerek ilgi çekmeyi başaran pana film yapımı dizinin 170.bölüm fragmanında heyecan yine dorukta olacak. Son 10 yılda dizide oynayan toplam 77 dizi karakterinin hayatları sona ererken dizinin başrol oyuncusu Polat Alemdar birçok ölüm badiresi atlatmasına rağmen sapasağlam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

170 (64) , kurtlar vadisi pusu fragman (44) , kurtlar vadisi (34) , kurtlar vadisi fragman (30) , kurtlar vadisi176 (28)