Magnifico Presenze Cem Yılmaz Fragman Youtube

Magnifico Presenze Cem Yılmaz Fragman Youtube

“Kurgu, Roman,” bu muhteşem varlığı, Ferzan Özpetek, sadece geçmiş ve şimdiki, hayaletler Peter macera ve yalnızlık (Elio Germano) ile arkadaşları arasında asılı olanlar tarafından yeni film karakterleri sloganı ise , ana karakter. Roma’da film sunumu sırasında yerine döküm hikaye yok kurgu.
Yönetmen, diğerleri uzak şey almadan, her şeyden önce emin olun ki bir “muhteşem varlığı” diye baştan ve şaşırdım Elio Germano, ifade eder, hem de hangi o gerçekten bakmak için “uyanır bir sahne başarılı hazırlık sadece iki dakika sonra uyku sekiz saat gazisi. ”
Ama 40’ların bir tiyatro şirketi (Margherita Buy, Vittoria Puccini ve Beppe Fiorello ile diğerleri arasında oluşan) ve Elio Germano hayaletler onları hayal değil, Monteverde ilçesinde Roma’da ise kiralık, evinde onları bulduğu Son zamanlarda taşındı.

Ve ‘Ferzan anlatmak ve bu yeni filmin araziler ve varlıklarının çoğunu, gerçeklik ve kurgu, geçmiş ve şimdiki, gizem ve basit şaşkınlık arasında olanlar. Ve de aslında ilham gerçek kaynağı “arayışı içinde altı karakter var,” fikri benim bir arkadaşım, yaklaşık yirmi yıl önce, evinde bazı görünüşe sahip olduğu iddia gerçeği geldi ” Pirandello telif hakkı. ” Özpetek ve bu da tamamen bağları çözülür gerçeğine bağlıdır “canlı ve kayboldu dans” için yeni değil onun doğası olarak değil: “bildiğim kadarıyla ilişki söz ediyorum gibi, tüm değerli, biz ile dönüşüm yapmalıyız zaman, ama bitmez. Ben her zaman hayatta “eklemek ve kaldırmak gerektiğini söylüyorlar.

Elio Germano diyor – “kendi sapkınlıklar ile, aktörler seviyor: Onun dünyasında, pek çok açıdan tuhaf, tanımlanabilir ve enerjik, Özpetek’in tüm aktörleri dahil etmek için hiçbir çaba bir şeydir. Peter üzerinde yapılan çalışmalar çok derin oldu ve sonunda gerçek bir kişi konuşmak için görünüyordu paylaştı. İlk “hayalet” belki de sadece bizim tarafımızdan uyarılmış oldu. ”
Her zaman son derece güvenilir ve oldukça sıradışı bir rolü insanlık, Elio Germano, dolu, o bu öykünün temelinde ne sevdiğini söyledi: “iddiası, halsizlik, kırılganlık ve hassasiyet gurur. , Tipik olarak, duyguları gizlemek ve en uygun maskeler takmaya alışık olduğu bir dünya ile karşı karşıya kalan Peter onun yalnızlığının ve teklik yetiştiriyor. ”

Yine Özpetek evinde sadece bu durumda görünür olağanüstü bir dünyanın samimiyeti, onların hassasiyeti gurur sahip olanlar girer. Ayrıca Proclemer Anna başka bir zaman (Lucia Bose ve Ilaria Occhini sonra), bir bayan girer: “Ben sinema ile tamamen aşina değilim, ama gerçekten harika bir deneyim oldu. Diye de şaka yapıyor – – ben aşağı gitmedim tek şey ben bile daha yaşlı yaptığı “dedi. Genç ve yaşlı herkes için o (Garibaldi bulamadı kahramanı albümü koyar ne) “Risorgimento figürleri” teşvik edici ve ilham verici, eğlenceli bir rol oynama, ve. Muhteşem varlığı zihninde kendini gösterir, ve renkli koro, “bir mutfak özel – olarak Paola Minaccioni. Ferzan dikkatle tüm detayları ve daha sonra gözlemlemek için mutfağa koymak. “

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir