Make It Count Youtube Facebook Video

Make It Count Youtube Facebook Video

Önmi makt anlamını temsil eden bir video oluşturmak için tarafından yaptırılan, bu yüzden 10 gün içinde bir arkadaşı ile dünyayı dolaşmış ve oldu Filmmaker Casey Neistat tarafından ilginç proje 11 bine yakın var olan bu ilginç videosunu çekti hayranları ve 2 gün içinde 400 bin views Çok ilginç ve o Ortadoğu, Kahire ve Doha 2 şehirlere olmuştur.

ike büyük bir ürün duyurusu 19 Ocak için hazırlık yapmaktadır.

Bunu nasıl binbaşı söyleyebilirsiniz? Nike bu konuda konuşmak olmaz – doğrudan değil zaten.

Ancak 1 Ocak kısa bir süre önce başlayan şirket, yeni bir heyecan kolu başlattı – @ Nike – ve slogan, “Bu sayın olun,” New York’ta 19 Ocak olay etrafında sağlamıştır. Twitter’da sap ve sloganı adamış bir Nike web sitesinde çok sayıda içeren “01.19.12” Swoosh logosu ve genellikle şirketin çalışan ve dijital kayıt ürünleri ile ilgili artı sembolü çizdi.

Twitter hesabı ve slogan kombinasyonu Oregon tabanlı ayakkabı ve geçen yıl bir hedef olarak listelenen müşterilerine, bir şey Nike yöneticileri ile bağlanmak için sosyal medyayı kullanarak giyim firması örnekleridir.

Bu yıla kadar, Nike spor sadece ayrı bölümler Twitter hesapları vardı – futbol dan, beyzbol futbol, ​​tenis ve golf için. Kolu @ Nike firması şirketin tüm adına bir ses Tweeting olmuştur ilk defa işaretler.

“Biz artık, daha fazla dünya çapında bütün spor, her düzeyde sporcular, ile ilişkilerini derinleştirmek için @ Nike Twitter hesabı ile daha fazla diyalog genişleyen konum,” şirket bir açıklamada.

Bir New York ofisinde birkaç kişi bir Nike iletişim elemanı tarafından mürettebat çekilen bir video dayalı, Twitter takipçileri tepki veriyorlar. Diyerek duvara kocaman harflerle, “Bu sayın olun” klavyeler oturan belki de bir düzine kadar insan kuşatır.

Twitter’da kolu @ Nike bir tweet ile 29 Aralık başlattı: Sen bir vücudunuz varsa, An Atlet mısınız. -Bill Bowerman, Oregon parça antrenör Nike kurucularından ve eski Üniversitesi tarafından ünlü yapılan söyleyerek.

140 karakter veya daha az – bu tanıtım tweet yana, 700 veya daha sonraki tweets da yanıtlayan fiziksel uygunluk konusunda ilham verici bir mesajı fiske sadece kesildi, bir poz başparmak-için-işaret parmağı Zen oturuyor olabilir temizleyin olun. Bazı örnek Twitter takipçileri için cevap:

Tüm stil mahkemenin tutulamaz. Her insan, kendi evinde de bir suçlu olmak için bir şansı olması gerekir.
Bu büyük ve simgeleri içine büyük içine iyi döner iş demektir. Tekrarlamak, rekabet, eğitin.
Sporcular için herhangi bir yaş sınırı yoktur. Ve elit için, hiçbir iş sınır yoktur. Öldürür değil asla.

Ve, kaburga çıkaran teslim yukarıda değildir göstermek için: Lütfen çözünürlüğü odaklamak için akıllıca bir hamle. Bu hafta spor salonuna alacağım?

Birkaç Nike-onaylanmamaktadır sporcular YouTube’da tweets gibi referansları katkıda bulunmuştur.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir