miniclip araba oyunları oyna 2012

Sıranın başında bir karavan bobs, arkalarındaki kadar bina hayal kırıklığı görünüşte habersiz olan yolcular, sen şüphesiz şans bir kaç yumruk atmak olduğunu takdir edecektir yaparken, benim gibi, trafik sonsuz bir çizgide takılıp kaldıysanız West Sussex Angmering Raceway parçalarım kapatmak için çok iyi oldu.
O gün aksi Dean Archer ve Eastbourne Simon Crittenden olarak bilinen zaten adı Takımı Tehlikeli, karavan yarış dahil teknikleri üzerine beni çalıştırmalarına teklif etti.
“Ayağını yere tutun ve çok erken çökmesini önlemek için deneyin,” Dean dedi. “Sadece önünüze karavanın içine düz kovmaya,” Simon önerdi. Harika.
Ben artılarını pistinde çekme, bir ayağı çukurda kervan nasıl ele görmek için, bir izleyici olarak gün başladı. İlk yarış temassız bir olay oldu. Yani zaten teori.
Pistin ortasında tünemiş, ben dünyanın en iyi irade ile, karavanlar sallanan ve dokuma bir paket hiç yarasız bir yarış üzerinden alacak bir yolu yoktur, olduğunu görebiliyordum. Dolaşmak için yeterli alan basit bir şey yok.
İLGİLİ MAKALELER
Stok otomobil yarışçıları 12 Şub 2010 üç kuşak
Tabii ki, birkaç şantlar yedekte arabalardan gitti gibi çözülmeye başladı. Paketi Karavan Kulübü üyeleri, bir kalp krizi verecek bir hızda çukura viraj içine fırlattı olarak, bir takımın karavan ve araba kalkık bir araba ve kitleler neden darboğaza nip Takım Tehlikeli Kullanıcı Steven Turner sağlayan muhteşem moda sildi var çökerttiğini kervan damalı bayrağı almak için. Dönem “temassız” açıkça özneldir.
Sonra sıra bana geldi. Benim karavan, combo hızlıca konuşur hayata kontak anahtarının yerini alıyor tornavida bir usta twist, eski bir BMW 3 serisi için koşup edilir.
Kervan alanı bir sarsılma bir başlangıç ​​alır ve inanılmaz temassız yarışı ilk dört tur sadece kalır. Benim BMW kolaylıkla kervan çeker ve ben kısa bir süre birbirini takip edecek yıkım derbi için benim planları formüle başlar.
Eyvah, ben aynada izliyor bir BMW arazi olarak bir plan ile gelip zaman aniden arkamda düşer alamadım. Aniden benim kuyruk arkasına saklanmış düşman olan bir savaş pilotu gibi hissediyorum.
Benim takipçisi yakında onun varlığını hissetti ve güçlü bir çarpışma ile benim BMW ve karavan parça boyunca iplik gönderilmesini sağlar. Ben parça aşağı taşır benim kervana parçası şirket, birçok araba, ön bağlı.
Ben başka bir müstakil kervan nokta ve saçma sapan diğer ucunu dışarı Hollywood tarzı patlama niyeti ile içine kafa kafaya sürmek. Eyvah, bir Vauxhall Carlton ve karavan pilotaj Dave Preston, ters sonunda aynı fikri vardır.
Biz Ben karavanda eskiden çay masa hayal nerede at kafası-buluşuyor. Sonuçlanan kaza geriye BMW fırlatır ve karavan enkaz bir tüy tüm araçları üzerinden takırdayan önce havaya yükselir.
Karışık yığın geçmişte alamıyorsanız Diğer sürücüler sadece bir kar fırtınası bir pencereden dışarı bakarken, sadece kar kervan adet Girdapta ise, cehennemden tampon-araba yolculuğu hapsolmak gibi hissediyor in kazık.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2012 (19) , (18) , oyunları (11)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir