Mists of Pandaria Ne Zaman Çıkış Tarihi

Mists of Pandaria Ne Zaman Çıkış Tarihi

Açıkçası, Cloud Serpent ilgili ayrıntıları bir sürü hala geliştirme Mists havada hala vardır, ama o kadar serbest oldu her şeyi bilmek istiyorsanız – işte burada.

19 Mart 2012 Güncellendi

Peki bizim Cloud Serpent bağlar alacak?

Binmek için çok kendi Yılanı Cloud almak için, önce Serpent bir renk seçelim – Hangi noktada, bir yumurta Verilen olacak. Evet, bir yumurta. Yumurta küçük bir anında biraz mini-Serpent içine yumurtadan olacaktır.

Önümüzdeki 20 gün içinde, size HIM, rideable boyutu tam büyümek için mini-Serpent ile günlük görevleri yapmak gerekecek. Bu görevler olabilir veya Cloud Serpent antreman parçanın Sipariş içinde yer alamazlar.

Bir keresinde tam yetişkin değil, sadece sıçrayarak ve günbatımında uzakta binmek? Cehennem. Görünüşe göre, seyirci size tezahürat ile – uh – – Serpent, Cemiyetin yarış pisti kesinlikle bu sefer Daha sonra Ejderha yetiştirmek araştırıyor bir başka Top serisi geçmesi gerekir.

Ben biraz bu tarafından heyecanlıyım, yalan olmaz.

Biz daha önce bir yerlerde bir “Cloud Serpent” Görmedin mi?

Gerçekten de biz var. Aslında, Cloud Yılanların genellikle Öncesi Cataclysm Bin Needles bulundu Zaten oyunda Wind Serpent, bir türüdür.

Yeni Cloud Yılanların aslında Rüzgar Yılanların olacak eğer ben kuvvetle şüphe rağmen biz bilmiyoruz. Büyük Olasılıkla, biz bir Doğu Dragon gibi görüntü bakıyoruz.

Cloud Serpents neye benzeyecek?

Yukarıda belirttiğimiz gibi, biz gerçekten bilmiyorum. Onların Çin ejderha gibi bakacağız şüpheli, ama bu sadece bir hipotez var.

Henüz ‘net Cloud yılanlardan herhangi bir oyun-içi çekimleri görmedim – Basın Tour insanların yapıp yapmadığı üzerinde hiçbir kelime yoktur. Gördük yakın şey Cloud Yılanın Sipariş dayanır nerede, uzaktan Jade Orman uçan bir şeydir – sağa resmi görmek.

Yani Cloud Serpent Düzeni Bu adamlar daha sonra, kim?

Çin Mitolojisi Land, o emin olmak zor olsa da, yukarıda belirtilen Cloud yılanlardan yardımıyla muhtemelen uçan – Blizz basın yıldırım göre, onlar uçan savaşçılar eski bir düzen demektir.

Onlar Ayrıca Pandaria arasında Mists bir hizip konum ve ilk etapta kendi Cloud Serpent almak için Onları itibarı ile öğütmek gerekir.

Biz ya da başka ne biliyor musun?

Sadece Bu bağlar alabilirsiniz Pandaren eğer biz bilmiyoruz. Şüpheli – ama Gnome gelen Tauren tüm ırklar önce diğer höyükler ile durum mu değil Has Yani bir, elde edebilme Olacağını da şüphelidir.
Biz tasarımcılar Cub Winterspring arayışı hatları ve rep Bebek Raptor Ungoro Crater quest zinciri ile birlikte Cloud Serpent zincirleri için ilham kaynağı olarak öğütmek kullanıyorsanız Biliyorum.
Biz Onlar gerçekten harika ses biliyorum. Ben bahsedelim mi?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

mist of pandaria çıkış tarihi (58) , çıkış tarihi (17) , wow mist of pandaria çıkış tarihi (16) , wow pandaria çıkış tarihi (15) , pandaria çıkış tarihi (12)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir