MUD FIM Motocross 2012 pc oyunu gameplay

ÇAMUR – FIM Motokros Dünya Şampiyonası münhasıran MX1 ve MX2 şampiyonasında yanı sıra Milletler inanılmaz Monster Energy Motocross FIM özellikleri sadece video oyunudur.Yepyeni oyun motoru 14 farklı bisiklet, 84 binici (örneğin Ryan Villopoto, Tony Cairoli, Chad Reed, Ryan Dungey ve Ken Roczen gibi yıldızlar da dahil olmak üzere) ve 12 resmi parça özellikleri, hem de tamamen deforme arazi koşulları, gerçekçi bir MX işleme modeli özellikleri ve çok daha fazlası. ÇAMUR – FIM Motokros Dünya Şampiyonası şimdiye kadar gördüğüm en zorlu ve tatmin motokros oyun deneyimi sunmak için vaat ediyor.

İtalyan binici Tony Cairoli: ÇAMUR FIM Motokros Dünya Şampiyonası gelen son video oyun ve bir konuk oyuncu ile oyun modları üzerinde duruluyor. Tony Cairoli beş kez Motokros Dünya Şampiyonu (MX1 ve MX2) ve Red Bull KTM Factory Racing takımı için henüz bir binici olduğunu.

“Ben kendim için ÇAMUR FIM Motokros Dünya Şampiyonası denemek için bir şans var memnunum. Ama çok eğlenceli ve motokros dünya şampiyonluğu için resmi lisansına sahip tek oyun. Hem MX1 ve MX2 kategorilerinde tüm biniciler seçebilirsiniz … Oyuncular bunu seveceksin. Benim için Motocross hız, çamur ve zafer, ben sırtımda dövme üç kelime anlamına gelir. Gerçekten ÇAMUR bu üç özellik bulma tadını çıkarın! “, Cairoli dedi.

Oyun Xbox360, PlayStation 3 ve PC için 4 Mayıs 2012 Cuma günü kaynaklanmaktadır.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

(56) , motocross pc oyunlari (23) , en (17)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir