Murat Boz Facebook Kapak Fotoğrafları

en güzel , en yeni Facebook Kapak Fotoğrafları. mayıs 2012 fanlarının ilgisini çekecek resimler. kapak fotoğrafları. resme sağ tıklayın farklı kaydet deyin ve facebook profilinize uygulayın.

Murat Boz Facebook Kapak Fotoğrafları yeni

en güzel Murat Boz Facebook Kapak Fotoğrafları

3d Murat Boz Facebook Kapak FotoğraflarıFacebook bu önümüzdeki birkaç hafta içinde zaman çizelgesi biçiminde tüm kullanıcılar hareket edileceğini 24 Ocak duyurdu.Değişim yakında zorunlu olacak olsa da, Eylül ayında başlatılan bu yana bazı kullanıcılar yapıyor gibi, bunu erken yapabilirsiniz. Timeline yeni Facebook “duvar” olduğunu ve ne zaman göre kişisel bilgileri vurgulamaktadır.

Facebook zaman çizelgesi dahil büyük görsel değişim bir kapak fotoğrafı yaratılmasıdır. Zaman sayfanızda birisi toprakları, küçük bir kare profil görüntü değil aynı zamanda size sayfanın üst için seçtiğiniz büyük bir fotoğraf sadece göremiyorum.Şekli biraz korkutucu ve profil görüntü veren bir deliği bulunur olabilir. Ama sadece birkaç dakika içinde kendi zaman çizelgesi kapak fotoğrafı kırpmak veya oluşturabilirsiniz. Biz mükemmel kapak fotoğrafı oluşturmak için bazı büyük örnekler ve tavsiyeler bir göz olarak takip edin.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

murat boz kapak fotoğrafları (113) , murat boz facebook (83) , (72) , murat boz fotoları 2012 (27) , murat boz 2012 fotoları (20)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir