Nokia Asha 302 İnceleme Videosu

Giriş:

gelişmekte olan ülkelerde üreticinin çok sayıda müşterileri için oluşturulan Nokia’nın yeni özelliği telefonları, biridir. Kendi Series 40 platformu, uygun fiyatlı, ama zengin özellikli cep telefonu deneyimi sunuyor Bu, Nokia geleneksel olarak çok güçlü bir alandır. Ancak, son düşük seviye dokunmatik Android modelleri tehlikeli yakın kadarıyla fiyatlandırma gider olarak almak, bu yeni Asha 302 ve fiziksel QWERTY klavye piyasada ilgili kalması mümkün olacağını görmek için çok ilginç olacaktır.

Kutusunda bulacaksınız:

Nokia Asha 302
Duvar şarj cihazı
Nokia Stereo Headset WH-102
Kullanma kılavuzu

Tasarım:

Nokia son zamanlarda birçok savaş kaybetmiş olabilir, ama güzel telefonlar işçiliği geldiğinde hala bir lider. Bu özel durumda, bu Asha 302, görüntüsüyle bizi büyülemeyi başarıyor anlamına gelmez, ama bunu görünümü hoş olduğu anlamına gelmez. Biz aşırı nötrdür koyu gri versiyonu, test ediyoruz, ancak cihaz üzerinde bulunan krom gibi elementler için çift bu, bu bir güzel görünümlü telefon için yapıyor.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

nokia asha 302 yorumları (213) , nokia asha 302 kullanıcı yorumları (105) , (78) , asha 302 video inceleme (54) , nokia asha 302 yorumlar (39)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir