Nokia Asha 303 İnceleme Videosu

Giriş:

​​gençlik ve gelişmekte olan pazarlara yönelik amaçlanmıştır Nokia’nın yeni hesaplı aralık, amiral gemisidir. Özellikleri açısından gerçekten çok etkileyici olmasa da, Nokia’nın Series 40 telefonları gelişmekte olan piyasalarda sadık milyonlarca takipçisi olan ve gençler arasında bir süre var olmuştur.

Mobil sektöründe kumlar olsa, o zamanlardan bu yana çok değişti, ama onun 1GHz işlemci, 3MP kamera, kapasitif dokunmatik ekran ve fiziksel QWERTY klavyeye sahip Asha 303 ​​de sanatçısını bir evrimdir. Ayrıca Nokia Store’dan uygulamalar binlerce eklemek zorunda, ama bütün kiti kalça giriş seviyesi Android telefonlar alıcılar uzak cezbetmek için yeterli olacaktır? Bulmak için inceleme okuyun …

Kutusunda:

Duvar şarj cihazı
microUSB kablosu
2GB microSD kart
Kulak içi kulaklıklar
Garanti ve bilgi broşürleri

Tasarım:

Nokia Asha 303 ​​Kavisli sırt ve konik tarafı sayesinde, artı oldukça saygılı henüz zorba değil kalınlığı, elinde oldukça iyi hissettiriyor. İlk bakışta bir kaydırıcı ile ilgileniyor gibi dikey QWERTY klavye yarısında, üst ekran alanı altında gömülü edilir. Genel telefonu metal pil kapağı gibi bazı prim unsurları birleştirerek, biraz tombul ama çok hafif ve sağlam bir yapı vardır. Bu renklerin çeşitli gelir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

nokia asha 303 (86) , Yenilmezler 2012 watchseries (83)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir