Nokia C3 inceleme özellikleri fiyatı

Nokia C3 Review

, Cseries hattı için Sundu özelliklerinden biri de “kitleler için mesajlaşma” dir.Finlandiyalı firma, BlackBerry form faktörü hayranları için Symbian alternatif sunmaktadır Eseries gelen mükemmel thumbboard cihazları ile kendisi için bir isim yaptı., Series 40 ile güçlendirilmiş olması ilk QWERTY elçisidir – halen dünyadaki en yaygın mobil platformu.

Bunun üzerine, bu ana ekrandan sosyal ağ doğrudan erişim sağlayarak her zamankinden daha popüler homescreen widget için harika bir alternatif sağlar. Kolay SNS erişim genellikle telefon gençleri hedefliyor ve bu yüzden bazı gösterişli renkler gelmeli ve bir pazarlık bodrum fiyat anlamına gelir.Nokia C3 tüm bu check-işaretler, ancak ayrıntıları başarılı başarıyor görmek diyelim …

Kutuda neler var?

Nokia C3
manuel
Şarj Cihazı
Mikrofonlu kulaklık
2GB microSD kart

Tasarım:

Biz Slate Gri sürümü, mavimsi bir renk daha var ve yine de şık görünüyor var. Orada Nokia C3 Pembe ve Beyaz Altın renk çeşitleri de vardır ve tüm ön metalik detaylara sahip.Geri, biz 2MP kamera sahip olduğu, iki renkli tasarıma sahiptir. Orada metalik olmayan ön panel rengi ile ortada bir alüminyum pil kapağı, ve geri kalan tarafı da dahil olmak üzere, siyah plastiktir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

nokia c3 (111) , nokia c3 (28) , nokia c3 yorumlar (25) , nokia c3 ve (14)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir