Nokia Lumia 900 vs HTC Titan 2 cep telefonu karşılaştırma videosu

Nokia Lumia 900 vs HTC Titan II

Giriş:
ve II ikisini de aynı anda sahneye fırtınası geldi gibi Windows cep telefonları, AT & T ‘sırasının üzerine üzerine yırtarak edilmiştir. Genel olarak Windows cep telefonları gelince AT & T seçimi önde taşıyıcı, ama kesinlikle yeterli, size birkaç hala içine sabit Kazanılan para yatırım hangi birini bulmak için dışarı taşıdığınız bahis konum. Biz biri kendine tahtı iddia edemez tam olarak hangi bulmak için bu iki üst raf Windows cep telefonları çukurlaşma çünkü Peki millet, tek bir süre daha beklemek zorunda kalmazsınız.
Tasarım:
Tipik bir kalitede olmasına rağmen HTC smartphone yaptı, Titan II sadece basit Nokia Lumia 900 eşsiz görünümlü tasarım ile ilişkili tazelik yoksundur. Gerçekten de, hem prim malzemelerden moda ve onların yapılar katı vardır, ama sonuçta doğru başlangıcından gözümüzün reel polarize cazibesi vardır Lumia 900 var. Bizi yanlış anlamayın, HTC Titan II hala kendi başına bir güzellik, ama Lumia 900 yekpare tasarım gözümüze şölen sonra, Nokia tarafından çekilen yaklaşım hayran olduğu yadsınamaz var.
Kapasitif Windows düğmeleri

Ön bakan kameralar

Nokia Lumia 900 (solda) ve HTC Titan II (sağda)
Dürüst olmak gerekirse, biz özel güç düğmesi, deklanşör tuşu, ve hacim hem de akıllı telefonlar ile kontrol düşkün değiller – onlar biraz fazla düz olduğunu ve basıldığında yeterli hassasiyet sunmuyoruz başlıca nedeni. Diğer taraftan, aşağıda kendi kapasitif Windows düğmeleri ile yanlışlıkla presleri konusunda herhangi bir sorunları yoktu. Son olarak da 3.5mm kulaklık girişi, microUSB portu ve çift mikrofon olarak iki övünç ortak.

Nokia Lumia 900 (altta) ve HTC Titan II (üst) ve iki

Nokia Lumia 900 çift LED flaş ve bir F2 ile saygın bir 8-megapiksel bir taşır iken kameraların açısından, HTC Titan II, çift LED flaş ve F2.6 lens ile adeleli 16-megapiksel kamera ile yüksek sesle bağırıyor .2 diyafram. Bu arada, ekranlar üzerinde, iki pay aynı 1.3 megapiksel ön bakan arada Tango video sohbet oturumu için hazır kameralar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir