Nokia Lumia 900 vs iPhone 4S cep telefonu karşılaştırma videosu

Nokia Lumia 900 vs Apple iPhone 4S

Giriş:

ATT serisiyle ilgili şeyleri karıştırarak, akıllı telefonlar kan çıktı ve piyasada en iyi en iyi bazıları onun gözlerini ayarı farkında olmak gerekir. Haklı nedenle, biz buna karşı Nokia’nın amiral gemisi çukur ilgili olduğunu düşünüyorum, biliyor musun, Apple’ın gurur ve sevinç – her ikisi de konum bu yana pek çok yönden lanetlemek sevimli Tanrım. Açıkçası, Lumia 900 undercut’lar rakibi olarak fiyatlandırma bölümünde büyük bir eşitsizlik bir $ 99,99 on-sözleşme bedelinin sağ flaunting tarafından orada get-go, ama daha önemlisi, normal eşlik prestij ve korkusuz performansını dengelemek için yeterli olacaktır ?

Tasarım:

Eh, kendi tasarımları hakkında ne söyleyebilirsiniz? Yeni başlayanlar için, akla gelen kelimelerin bazı benzersiz, katı, ve prim gibi şeyler vardır – ve daha bunun hakkında düşünmek, o bütün bir smartphone zorlayıcı yapımında gerekli unsurlarıdır. Gerçekten de, Lumia 900 4S iPhone ile karşılaştırıldığında biraz daha büyük, ancak her ikisi de inşaatları ile birinci sınıf kaliteli malzeme kullandıkları tatlı var. Ancak, 4S iPhone nedeniyle parlak görünüyor lekeleri ve parmak izlerini biraz daha eğilimli iken Lumia 900, onun yekpare polikarbonat tasarım, daha temiz bir görünüm sayesinde muhafaza olduğunu belirtmekte yarar var. Sonunda, kendi ikonik görünümlü tasarımlar gözümüze hem de elverişli.

Nokia Lumia 900 (solda) ve Apple iPhone 4S (sağda)

IPhone 4S üzerinde fiziksel düğme daha belirgin olduğundan, biz Lumia 900 düğmeleri kümesinin düz hissediyorum üzerinden onları tercih. Ayrıca, iPhone yaylı ev butonu hakkında aynı şeyi söylüyorlar, çünkü fiziksel bir tepki olan şey atım olabilir – kapasitif Windows Phone düğmeleri olağan kümesi kullanılarak Lumia 900 tatil köyleri, oysa. 4S iPhone kendi tescilli 30-pin dock port tutar ise yanlarında civarında, biz, bu onların gürültü mikrofon, dahili hoparlör ve 3.5mm kulaklık jakı gibi ortak öğeleri, ancak geleneksel bir microUSB portu ile Lumia 900 sopa bulabilirsiniz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

nokia lumia 900 video inceleme (19)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir