oyun oyna mario 2012

Super Mario Bros. X game

Özel Not: Bu Oyunu kesilmesi Nedeni

Bazı iç tartışmalardan sonra biz oyun geliştiricisi tarafından potansiyel ticari marka ihlalleri nedeniyle bu oyunu durdurma kararı aldı. Oldukları gibi bunlar ticari marka adları veya orijinal oyun bulunan oyun özellikleri kullanıyorsanız, Oyun remakes, eğlenceli, aslında yasal değildir. Bu özel oyun yakından orijinal benzer yana, güvenli yerine özür ve kesilmelidir olmaya karar verdi. Ayrıca, sorun artık bu host etmemektedir barındırmak için kullanılan siteler gibi bu oyun için yasal bir download dosyası bulma vardı.

Daha fazla Classic Bros Eylem

Bowser tekrar olduğunu ve Mario ve arkadaşlar onun kötü debriyajlar Prenses kurtarmaya yardımcı olmak için sana bağlı. Çalıştırın ve üç benzersiz bölüm keşfetmek gibi düşmanları çeşitli yolunuzu atlamak: Prenses Klişe, Büyük Macera Kalesi ve Invasion. Eğer Mantar Krallığı kurtarmak için yıldız toplamak ve Bowser yenilgi olarak dört klasik ve üç yeni Yoshis yardımıyla kazanın.

Platform Deneyimi Düğmesi

Super Mario Bros X tam kaydırma-platforming eylemi ile başka Mario Bros oyunu gibi oynuyor. Her düzeyde birçok tehlike gezinmek gibi ok tuşları yön ise kontrolleri, çalıştırmak ve geçiş yapmanıza olanak sağlar hangi başka bir olanak bir düğme ile çok basittir. Büyük büyümek ve bir hayat kaybetmeden önce iki isabet almak için izin mantar toplamak, ateş çiçekleri düşmanlarını ateş topları ateş etmek, tüyler rakun takım elbise ve sinek, artı birçok yeni güç-up olsun.

İyi Family Fun

Super Mario Bros X, sizin platforming yetenekleri üzerinde çalışırken göz-el koordinasyonu bilemek için harika bir oyun, ve her yaştaki çocuklar için harika. Sorunsuz böler ve oyuncuların ayrı olarak birleştiren bir dinamik ekran ile kolay bir ekran bölme iki oyuncu modu, eklenmesi, Mantar Britanya keşfetmek gibi bir arkadaş veya aile üyesi birlikte getirebilir anlamına gelir. 60 düzeyde ve çok kendi seviyelerini oluşturmak ve online paylaşmasına olanak sağlayan bir editör ilavesi içeren büyük bir dünya, bu unvanı bulunacak eğlenceli oyun saatleri vardır. Bu klasik oyun serisinin hayranı ya da sadece harika bir oyun deneyimi, ücretsiz indir Super Mario Bros X arıyor ve bugün Bowser Kullanıcı zulüm sona koyarsanız!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir