Oyun oyna zuma deluxe 2012

Oyun oyna 2012 play game. en çok oynanan oyunlardan biri olmayı başaran oyunu ile iyi vakit geçirebilirsiniz. benzersiz bir Aztek tema ile heyecanlı bir bulmaca oyunudur. Sen Zuma sırlarını bulmak için birden çok tapınak ile savaşmak zorunda. Oyunda, renkli topları uzun bir zincir altın kafatası doğru bir yol izler. Siz üç veya daha fazla topu maç oluşturmak ve orada olur önce zinciri yok etmek var, ya bitti oyun. Sen Macera modunda çeşitli düzeylerde üzerine almak veya Gauntlet modunda sonsuz bir zincir karşı tutabilir ne kadar görebilirsiniz. asmak olsun herkes için yeterince basit, ama yine de oldukça zor paketleri.

Temel Oynanış

Zuma Deluxe, her seviyede merkezinde oturan bir taş kurbağayı kontrol. Bu kurbağa üç veya daha fazla gruplar halinde eşleştirildiklerinde tahrip farklı renkli topları patlar. Sonunda bir altın kafatası biter daha seviyesi boyunca bir sarma yolu izleyerek aynı renkli topları uzun bir zinciri vardır. Amacınız renkli topları ateş ve kafatası ulaşmadan önce zinciri yok etmek için yeterli maçları yaratmaktır. Bunu yapmazsanız, bir hayat kaybedersiniz ve seviye baştan başlamak gerekir.

Bazen, bazı renkli toplar rasgele yok ne zaman bir powerup sağlayacaktır belirten, değiştirmek ve onları bir simge olacak. Diğerleri onları ters hareket yapabilir Bazı powerups, topların hızını yavaşlatabilir. Yeterince basit geliyor, ama ne zaman zorluk rampa yukarı daha sonra seviyelerine oldukça zor sunabilirsiniz.

Zorluk Çeşitlendirme 100 Düzeyleri

Orada Zuma 100 farklı düzeylerde bitti Deluxe farklı tapınak ve aşamaları içine düzenledi. Her tapınak çoklu aşamalar vardır ve her aşamada çok seviyesi vardır. Her seviyede seyahat topları zinciri için benzersiz bir yol sunuyor ve hatta bazıları ile başa çıkmak için iki zincir var. Bazı düzeyleri tünellerden yol almak size topları içine ateş edemez, ya bir yol olduğunu kurbağa etrafında dolanır (yangın hattınıza gelen zincirinin dış kısmında engelleme). Seviyeleri basit ve kolay gelen son derece karmaşık ve zorlu arasında değişir.

En büyük dezavantajı farklılıkları ve düzeyden düzeye meydana değişikliklere rağmen, çok çeşitli eylem yok olmasıdır.

A Couple Farklı Oyun Modu Bazı Variety Teklif

Zuma Deluxe oyun iki farklı mod sağlamaz. Macera Modu ilk olarak kullanılabilen tek biridir. Bu mod dayak zaman sonra Gauntlet Modu için kilidi çeşitli düzeylerde ve tapınaklar oyun teklifi, üzerinden alır. Gauntlet Modu Macera Modu için, ama bir kaç değişiklik ile benzer bir oyun vardır. Aksine seviyeleri ile ilerleyen daha, üzerinde oynamak için yalnızca tek bir düzeyini seçin. Bu renkli topların sonsuz bir zincir ile seçtiğiniz düzeyi oynarlar. Amacınız zincirinin artan renk ve hız bastıran ve nihayet altın kafatası ulaşmak önce mümkün olduğunca uzun süre devam etmektir.

Çoğu Oyuncular meydan mı

Zuma Deluxe zorluk seviyesi düşük başlar ve oyun yoluyla ilerleme olarak kadar rampa devam ediyor. Basit yolları ve başa sadece birkaç top renklerini yavaş hareket eden zincirleri ile başlar. Eğer düzeyde yendi gibi, yollar zinciri ve karmaşıklığı hızı artmaya devam (ve bazı düzeyleri iki zincirleri, zor bir görev ile ilgilenen var). Eğer yavaş yavaş yönetmek için altı farklı renk ile, hem de artırmak ile uğraşmak gerekir renk sayısı. Ne yazık ki, Zuma Deluxe zorluk seviyesini değiştirmek için herhangi bir seçenek sunmamaktadır. Böyle bir seçenek çok zor veya çok kolay bulma oyuncular için oyun geliştirmek için güzel bir yanı olurdu. Gauntlet Modu daha deneyimli ya da ekstrem oyuncular için daha sert bir deneyimi sağlayabilir Ancak, Macera Modu, çoğu oyuncu için iyi bir mücadele vermelidir.

Buna ek olarak, seviyeleri seviyede tamamlamak için gerekli değillerdir, ancak noktaları, çok sayıda ödüllendirecek çeşitli bonuslar (paralar gibi) sağlamaktadır. Bu bonuslar oyuncu bu grup için zorluk başka bir eleman ekleyebilirsiniz.

Öğrenmek ve Oynamak Kolay

Zuma Deluxe denetimleri kullanmak sayıca az ve basittir. Fareyi kullanarak topların nişan taşı kurbağa çevirin. Basit bir tıklama ile ateş topları. Kurbağa bir kez, genellikle iki farklı renk iki topu tutar. Sen Sağ Fare düğmesini kullanarak bu iki topları arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu birkaç denetim sizin Zuma deneyimi başlamak için bilmeniz gereken her şeyi vardır.

Bu sunum ve teması söz konusu olduğunda Zuma Deluxe işini iyi yapıyor. Görsel tüm Aztek motifi çok uygundur. Tapınaklar için arka sanat, taş kurbağa ve renkli topların tasarımları ve hatta altın kafatası tüm tutarlı ve sürükleyici tema oluşturmanıza yardımcı olur. Müzik ve ses efektleri de mükemmel uyum sağlar. Bir şey oluyor size bildireceğiz ses ipuçları da vardır. Eğer hızlı bir şekilde topları birden fazla grup yok gibi sesler daha yüksek olacaktır. Bir bonus veya powerup aldığımda diğer ses efektleri sizi uyaracaktır. Hepsini bir araya koyduğumuzda, büyük bir deneyim.

Sonuç – Kullanım kolaylığı ve Addicting Oynat Bu bir Kazanan olun

Genel olarak, Zuma Deluxe mükemmel bir oyun. Sorunlar çeşitli sağlayan almaya düzeylerinin bir ton vardır. Kontroller ve oynanış almak ve oynamak herkes için yeterince basittir. Çoklu oyun modları, farklı deneyimleri ve türleri sağlar. Ikramiye veya kapma powerups yönelik çalışma heyecan katıyor. Büyük sunum daha önceden büyük bir oyun yapar.

Orada bu eyleme geldiğinde çeşitli büyük değil, ama bu oyun türü için alışılmadık değil. Küçük kusurları ve sıkıntılar Zuma Deluxe pozitif göre soluk. Eğer bir bulmaca oyuncu konum olsun veya olmasın, Zuma Deluxe, bir denemek için tereddüt etmeyin.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

zuma deluxe oyna zuma deluxe play (92) , zuma deluxe oyna (52) , zuma deluxe oynamaq (41) , kurbağa zuma deluxe oyna (11)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir