Professional Farmer 2014 Pc Oyunu

# # Üretici : UIG Eğlence
# #Oyundan Fotoğrafları :

# # Yorum : Tür : Simülatörü (Çiftçi Simülatörü )
Benzer Oyunlar : Simulator Farming 2013 [ ENG / RUS ] ( 2012) , Müllabfuhr – Simulator 2008 John Deere Drive Green , Landwirtschafts Simulator 2008 Farming Simulator 2011 – Platinum Edition ( 2011) , Tarım Simülatörü : Tarihsel Tarım
Arayüz: açılışında Anglais (ENG ) veya Rusça ( RUS ) MULTI9
Multiplayer : Hayır
Traktörler Ve Tarım Makineleri Sizin Farm Get Up VePC simülatörü ” Profesyonel Çiftçi 2014 “kırsaloyuncu alır ve evlerininkonforunda tam kontrol hobi çiftçileri verir yayınlanıyor.
Küçük bir emlak ile başlayan ,oyuncu bir gelecek yukarı – ve – çiftçi ve küçük haklarını satın alma , yeni alanlar , traktörler, makineler ve hayvanlar tarafından az olarak kariyerine başlayan ve uzmanlaşmak ya da tarım sunduğu tüm seçenekleri yararlanabilirler ya . Başarınınanahtarı sezon , sizeoyun boyunca elde uzman bilgi , beceri ve iyi eski moda sıkı çalışma ile iyi bir planlama yatıyor . Bir çiftçi olarak ,oyuncuhava kabul alanlardanverim mükemmel şekilde tepki ,hayvanlar için bakım ve yeni yatırımlar içinbütçe hazırlamak , doğanıngüçleri ile yaşamayı öğrenir . Birçok traktör ve tarım makineleri ( vb biçerdöverler, alan helikopterler , parçaları ve römorklar bağlama, birleştirir . ) Ünlü üreticilerdenyetiştirmek çiftlik ve tümçalışmaları yönetmek için kullanılabilir .
————————————————– ———————————-
‘ Nin baştan Saat veçiftlikte otpravlâtsâ traktör ! PC ” Profesyonel Farmer 2014»köyünde, Limanlar oyuncular için simülatörü nerede çiftçiler – Amatör smogut’re merak sade bir ortamda privyčnymi ne hlopotami .
# # Sistem Gereksinimleri : Windows XP / Vista / 7/8 – İşlemci : Intel Core 2 Duo / AMD Athlon X2 – Bellek : 2 GB RAM – Ekran Kartı: Nvidia GeForce 6800GT / ATI Radeon HD 3650 – DirectX: Version 9.0c

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...