Prototype 2 Pc Oyunu Gameplay İnceleme

Mutlu yeni sürümü gün, oyuncular! Bu sabah haberleri, Radikal Entertainment’ın Prototip 2 hit mağaza raflarında takip değilseniz. Eğer ilk oyunu çalınır ise, olasılıklar, bu netice gelişimine dikkat edilmemiştir vardır.Ilk oyun kaba bir yolculuk oldu ve devamı için erken raporlar ılık iken, Game Informer en Bryan Vore bu ikinci girişim ilk maçında yaptığı incelemede olması gereken her şeyin olduğunu söylüyor. Bryan bu oyun sağlam dövüş sistemi bakmak ve gelişmiş gizli oyun almak bana katıldı. Bu yağmacı serbest tur oyun hakkında bilmeniz gereken her şey hakkında sizi bilgilendirir. Hatta detay görünüşte limonata oluşturmak için kullanılan yeni hazmat suit, tüm.

Prototip 2 İnceleme
, 2012 Nisan 24
Video İnceleme

Tom Mc Shea vahşice için bu video incelemesi ile yolunu katliamlar.
Bu izleyin
İyi
Hareket mekanikleri Kolleksiyon deneme için ölümcül saldırılar Teşvikler Bir çok çeşit Empowering avlamak için eğlenceli.
Kötü
Hemen hemen hiçbir sorun daha önce görülmemiş dair çok az içerir.
İmha Prototip 2 parmaklarınızın ucunda ve inanılmaz kaos hatırlatmak için çok çalışmak zorunda değilsiniz. Aerodinamik kontrolleri, varolmayan zorluk ve etkileyici görünümlü saldırılar bir kuş sürüsü ile, Prototype 2 Sonuç-özgür bir dünya için nakil hangi yapabilirsiniz mutlu kalbinizin içeriğe çatlatma asker ve şut helikopterler. Bu amansız erişilebilirlik Prototip 2 en büyük güç ve zayıflık. Gerçek meydan okuma nary bir an bulunmak ile bir eğlenceli etkinlik diğerine siz sprint, bütün bunları keyifli saçmalığına gülüyorum. Ama üstesinden gelmek için herhangi bir engel olmadan, başarı duygusu çok az var. Prototip 2 ufak bir roman değil, ama o yüzünü o hınzır gülümseme temizlemek için zor, böylece son derece saçma.

Yumruklarını ile tüketen insanların ağzınızı kullanarak bile daha lezzetlidir.
Bu videoWatch High Def bu videoya
Macera çoğunda görücüye pervasız tutum aksine, hikaye kendisini ciddiye alıyor. Bir askeri kuvvet bir viral salgını vatandaşları koruma kisvesi altında büyük bir metropol karantinaya ama doluluk kadar fedakar değil. Gerçekte, onlar bioweapon araştırma yapmak ve insanların katliamına yol olan sadece şanssız sığır vardır. Bu vahşet sipariş yüksek-up avlamak gibi – savunma yüklenici Blackwatch – Bu sizin muhalefet öldürmek için tatmin edici kılan hastalıklı bir durum.

Eğer komplo hakkında daha fazla bilgi olarak merkezi komplo odak haline geldiği zaman hissettiğini ilk acele dağıtır. Evil kalıplaşmış karakter döküm nüfuz, ama orada bile en uygun motivasyon hepsini öldürmeye olsa size aşağı izleme konum kime anlamak gibi, nadiren hissediyorum. Hikayenin sonuna doğru itfa Manzaraları Bu kişilerin bazıları hayat nefes, fakat bu nokta tarafından bile kötü adamlar ne olacağı umurumda değil. Karakter geliştirme yoksun iken, hikaye ilginç. Birlikte iç hakkında korkunç bir bulmaca bazı insanlar, ve bellek parçasının yanıp tüketen kirli detayları yüzeyinin çoğu nadiren korkunç eylemleri sorgulamak güç takıntılı sapkınların entrikalarına.

James Heller üzerine Wolverine şey var.
Diyalog zengin dizileri her görev öncesi, hedeflerinizi açıklar. Bol küfür ve sınırsız öfke, bu konuşmaları en vurgulayın ve kaba cutscenes kaygısız eylem kadar çok sık bir arka koltuk almaya zorlamak. Ayrıca, kahramanı James Heller kulağına elini tutar ve bir kişi ona konuşurken yavaş yavaş çılgın sprint ile çılgınca zıt ve onun normal hareket makyaj sıçrayan, etrafta dolaşıyor. Kenara hikaye ile ilgili problemler, birçok cutscenes kullanılan artistik stil kesinlikle göz alıcı. Renk yanıp söner (mavi gözlü, kırmızı alevler) Yüksek kontrastlı siyah beyaz takibata dramatik bir adım ekleyin. Sağlık savaşta azaldığında ve görünümü karıştırmadan kendi mücadeleleri iletişim büyük bir iş yaptığı zaman bu tarzı da kullanılır.

Prototip 2 suni engeller sizi serbest bırakacağız konum andan itibaren size in dizginlemek olmadan istedikleri her yerde çalıştırabilirsiniz açık bir dünya ortamında gerçekleşir, herhangi bir mahvetmek gitti bu şehir üzerinden sürat çağıran gerekmez. Hareket serbest akan ve güçlendirici olduğunu. , Binaların yanları kadar çalıştıran tek bir sıçrama blok aşağı sınırlayıcı ve manik uçan sincap gibi süzülen yorgun bir araç olabilir zamankinden daha hızlı ulaşım ve bu virüs boğulmuş şehir üzerinden gibi giden ve arsız bir sevinç yapmak inkar etmek zordur. Şeyler hassas gerektiğinde olsa minnetle nadiren Titizliği ile taşımak zorunda biraz zor olurum. Bunun yerine, size Bloodthirst en tatlı doyma sprinti paldır küldür istemek kadar, ve bir çırpıda bu kadar kötü annesi onu tanımak mümkün olmaz fakir bir enayi dayak konum.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

prototype 2 hikayesi (190) , (64) , prototype 2 oyun hikayesi (22) , prototype 2 hikaye (21) , prototip oyunu (17)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir