Saklama Kapları kaç lira 2017 – 2018

10 fit’lik , dar alanlar için mükemmel depolama çözümleri. Rafın ve su geçirmezliğin sadece çelik nakliye konteynırlarında mevcut olmasına ek olarak, depo nakliyeciliğini sunmak. Bizim seçeneklerimize göz atın ve sizin için hangisinin en iyi olduğunu görün.
DAHA FAZLA BİLGİ EDİN!
20 ‘ft Birimler
75 aylıktan
RentalUnitsNoShadow_0001
20 fit kiralık ürünlerimiz, ürün gamımızda en popüler boyut olarak kalmaya devam ediyor. Bu ağır hizmet tipi çelik kargo konteyneri, en zorlu işyeri, endüstriyel veya konut taleplerine dayanabilir. Kemirgen ve hava koşullarına dayanıklı, bu ünite en değerli eşyalarınızı saklar.
DAHA FAZLA BİLGİ EDİN!
40 ‘ft Birimler
105 aylıktan
Kiralık 40ft High Cube Taşınabilir Depolama Konteyner.
40 ft’lik portatif saklama kapları, büyük yerinde depolama talepleri için seçime gidiyor. 320 metrekare zemin saklama alanıyla, 40 ayaklık kutular size tüm kiralık ürünlerimizden en iyi değeri verir. Her iki uçtaki kapılarla birlikte sunulan premium hattımızdan emin olun.
DAHA FAZLA BİLGİ EDİN!
40 ‘ft HC Ünitesi
115 ayda bir
Kiralık 40ft High Cube Taşınabilir Depolama Konteyner.
40 fit yüksekliğindeki küp nakliye konteynerlerimiz şaşırtıcı üstten nakliye taşınabilir depolama alanı sunar. Bekleme odasının ekstra dibi, raf, kutu istifleme ve büyük yüklenici araçlar için idealdir. Ek masraf alanını nasıl en yükseğe çıkarabileceğinizi görmek için mevcut eklentilerin listesini inceleyin.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...