Samsung Galaxy S III Apple iPhone 4S karşılaştırması

Her zaman en yeni ve en Android telefon ya da en son ve en iPhone arasında bir seçim zor bir karar, her akıllı telefon kullanıcı bir nokta veya başka bir anda karşı karşıya olduğu bir sorundur. Aradığınız bildikleri zaman Neyse ki, bu sorunu çözmek için anahtar bir o kadar uzakta değil.Samsung Galaxy S III ve burada bizimle birlikte 4S Apple iPhone hem de yaşıyorsunuz, biz kesinlikle bir Galaxy S daha fazla ya da iPhone olup olmadığını belirlemek için daha kolay hale getirmek için birbirlerine karşı bu iki iddialı adamlar çukur zorunda düşündüm kullanıcı.

Bizim başından beri gerilim öldürmesine izin Lütfen – Galaxy S III ve çok farklı ve kendi şekilde mükemmel olup, nihai bir “daha iyi” telefon yoktur. Hepimiz farklı şeyler arıyorsanız olarak bize her biri için, daha iyi bir seçim farklı olurdu.Galaxy S III ve bir X arasındaki karşılaştırma nihai Android telefonu işaret ederek hedefine ulaştı. Ancak artık Android bölge dışına çıkıp ünlü OS savaşları geri dikkatini çekmek için zamanı gelmiştir.

Samsung cep telefonu olmak Samsung Galaxy S III, HD Super AMOLED teknoloji kullanır iken oldie-ama-goodie IPS-LCD Apple iPhone 4S yapışıyor.IPhone IPS-LCD panel LCD eski teknoloji ile karşılaştırıldığında, kontrast ve renk açısından çok daha iyi olmasına rağmen, gerçekten hangi görünüyor, Super AMOLED ekranın kesinlikle şaşırtıcı kontrast seviyesini ve ultra-doygunluğu ile karşılaştırmak olamaz daha da çarpıcı. Ancak, IPS-LCD ekran AMOLED çalışan Galaxy S III ekranın soğuk renk sıcaklığı nedeniyle gerçeğe daha yakındır.

Ekran boyutu Galaxy S III ve 4S iPhone arasındaki temel farklar biridir. Çoğunuz muhtemelen bir “GS III dev 4.8 ile birlikte geliyor ise,” iPhone’un ekranı 3.5 ölçer biliyoruz. Telefonunuzda multimedya çok tüketiyorsanız Açıkçası, Galaxy S III gerçekten çok daha büyük ekrana büyük bir avantaj sayesinde olacaktır.

Daha fazla piksel barındırıyor olsa da, GS III ekran büyük fiziksel boyutu nedeniyle 4S iPhone (330 ppi) ile karşılaştırıldığında daha düşük bir piksel yoğunluğu (306 ppi), vardır.IPhone’un ekranı bu konuda üstün olmasına karşın, farkın gerçekten görüntüleme deneyimi üzerinde dramatik bir etkisi yoktur.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

galaxy s3 iphone 4s karşılaştırma video (42) , samsung galaxy s 3 iphone 4s karşılaştırma video (38) , iphone 4s karşılaştırma video (31) , galaksi 4s (24) , iphone 4s karşılaştırma video (23)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir