Samsung Galaxy S3 inceleme videosu 2012

Bir video Galaxy S3 olduğu söylenir GT-I9300, görüntüleme Vietnam haber sitesi Tinhte yayımlandı. Klip gibi 720 x 1184 piksel çözünürlükte sportif bir 4.6-inç ekran olarak yaklaşan telefonu, hakkında spesifik özellikler tespit edildi. son Dondurma Sandviç işletim sistemi güzel akar sağlamak için çalışan 1.4 GHz işlemci ile, düzgün çalışan cihaz olacağından emin olabilirsiniz.

Bu bir önceki sızdırılmış raporu çelişiyor olsa sızan videoya göre, 8 megapiksel kamera, eserleri de bulunmaktadır. 19 Nisan’da bir Gizmodo Brezilya kaynağı yeni nesil akıllı telefonu 12-megapiksel kamera bulunur iddia etti. Sahnede, kullanıcı kamera çözünürlüğü altı farklı seçenekleri ile, elle değiştirilebilir olduğunu gösterir. Kullanıcılar için ayrıca beyaz dengesi, ISO, ölçme, ve açık görünürlük gibi diğer fotoğrafçılık ile ilgili özellikleri ile oyuncak.

OKUMALISINIZ

2012 yılında Dünyanın en büyük halka arz olarak $ 1,68 Milyar Raise için Haitong

Kuzey Kore Küresel Kınama In Defiance Of başlatma Uydular devam sözü verdi
Sponsorluk Bağlantı

Yeşil BioTech Stok – BION

Vietnam kaynağı pil Galaxy Nexus cihazına benzer, Yakın Alan İletişimi yetenekleri de sözlerine ekledi. Bu bazı cihazlar birbirlerine “konuşmak” için izin veren bir kısa menzilli kablosuz teknolojisi, ama öncelikle, veri transferi ve senkronizasyon işlemleri gerçekleştirmek için kullanılır.

Video selefi yan yana karşılaştırıldığında, gelecek Galaxy S3 S2 yuvarlağı aksine daha squared-off tasarıma sahip gibi görünüyor. Yakında-to-be yayımlanan gadget selefi kadar mütevazı bir yükseltme olması bekleniyor, raporlar söylüyor.

Samsung konuda yorum ulaştı, ama hiçbir şeyin hafta önümüzdeki birkaç gelmek için ayarlanabilir, resmi meydana kadar teyit edilecektir demek güvenlidir edilmemiştir. Ancak, bazı bu gelmek ne açık bir göstergesi olduğuna inanıyoruz.

“Bu Samsung’un yeni oyuncak için son görünümünü değilse tasarım gelince, ben şaşırmam,” Cnet Luke Westaway yazar.

Diğer söylenti özellikleri 9mm kalın gövde, 32 veya 64 GB dahili hafıza, USB 3.0 uyumlu, LTE ve 4G bağlantı içerir.

Aşağıdaki video göz atın.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

samsung galaxy s 3 incelemesi (18) , galaxy s3 inceleme (10) , galaxy s3 video (10)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir