Samsung Galaxy S7 EDGE fiyatı ne kadar kaç lira

1 918 tl

Daha önce Galaxy S markalı telefonlar gibi Samsung, amiral gemisi cihazının Exynos varyantıyla Hindistan’da yine başlıyor. Galaxy S5 ve hem Exynos hem de Snapdragon türevlerine sahip olan diğerleri gibi eski telefonlar aynı şekilde başlatıldı. Snapdragon varyantı Hindistan’da piyasaya sunulduğunda şu anda Samsung’un hiç bir sözü yok, Exynos 8890 oldukça güçlü bir işlemcidir.

Not: Bu cihazın Snapdragon 820 sürümünün kullanılabilirliği hakkında Samsung’a sorular gönderdik. Bu derlemeyi onlardan haberdar edince güncelleyeceğiz.

Bu telefonla son jenerik amiral gemisi arasındaki performans farkı, uygulamalar arasında geçiş yapma veya Facebook’un Anında Makaleler’in ne kadar sorunsuz ve hızlı bir biçimde açılması gibi basit görevlerde görülebilir. Fakat o zaman, geçen yıl olduğu kadar hızlıydı, yani bir iyileştirme gibi görünmüyordu. Bununla birlikte, daha hızlı işlemci ve Android Marshmallow’ın performans geliştirmeleri sayesinde Galaxy S7 Edge aslında oldukça hızlıdır.

’in piyasadaki en iyi akıllı telefon olması şaşırtıcı değil. Satın almak için amiral gemisi akıllı telefonu arıyorsanız Galaxy S7 Edge kesinlikle dikkate almaya değer. Bunu söyleyen Samsung, Edge özelliklerini geliştirmeli ve arkadaki parmak izi yoğun camdan kurtulmak istiyor. Şirket aslında Galaxy A5’de parmak izlerinden kaçınılabildi, bu yüzden burada yapmak imkansız olmamalı.

Samsung, bu saatte megapiksel sayısından ödün vermiş ve 16’dan 12MP’ye düşürülmüştür. Bu, kamerasının kalitesini de etkilemez. Bu kamerada kullanılan çift piksel teknolojisini duymuş olabilirsiniz. Bu ve normal Faz Tespiti Otomatik Odaklama (PDAF) arasındaki fark, odaklama hızlarını artırmak için sensör üzerinde daha fazla piksel kullanmasıdır. İkili pikseller odaklama hızlarını arttırarak ideal olarak düşük ışıklı fotoğrafçılığı geliştirmelidir.

Galaxy S6 Edge 2600 mAh pil, S7 Edge 3600 mAh üniteye sahipti. Pil kapasitesini o kadar artırırken, telefonun boyutlarını kontrol altında tutabilmek için Samsung’a övgü gerekiyor. Geçen sene Galaxy S6 Edge’i incelediğimde, telefon ağır kullanımda tam gün dayanamadı. Bu yılki Galaxy S7 Edge de bunu yapamadı, ancak pil ömrü kapasitesiyle orantılı olarak artmış görünüyor.

Galaxy S7 Edge, 6 telefon görüşmesi, 30 dakikalık oyun, 20’den fazla e-postayla, çok sayıda anında mesajlaşarak, Hangouts’ta üç mesaj ile yaklaşık 16.5 saat sürüyor ve ekran Always On Display ile birlikte tam parlaklığa (ancak otomatik modda) dönüşüyor. Bu, hafif kullanıcılar için tam bir günün pil ömrüne kolayca tercüme etmelidir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...