Sistem gereksinimi Testi Sitesi

Lab analyzes ile bilgisayarınızın hangi oyunlarda kasılacağını hangi oyunları kaldıracağını test edebilirsiniz. testi yapan system requiremnts lab ile bilgisayar performansını görebilir ekran kartı işlemci hızı gibi yüksek sistem olan oyunların bilgisayarınızda çalışıp çalışmayacağını test edebilirsiniz. System Requirements Lab analizi ile son çıkan call of duty black ops battlefield gibi yüksek sistem gereken oyunları test edip bilgisayarınızın bu oyunların gereksinimlerini destekleyip desteklemediğini kontrol edebilirsiniz. tek yapmanız gereken test edeceğiniz oyunu seçip e tıklamak ve sitenin bilgisayarınızı test etmesini sağlamak.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sistem gereksinimleri testi (158) , sistem gereksinimleri sitesi (157) , sistem gereksinimleri sitesi (133) , gereksinimleri sitesi (60) , sistem gereksinimleri testi (45)

Benzer yazılar

One Response to Sistem gereksinimi Testi Sitesi

  1. UFUK dedi ki:

    selam arkadaşlar bende intel xeon x3430 işlemci var fakat sistem gereksinimi tarama sırası esnasında işlemci tanınamadı diye bir uyarı sembolü çıkıyor ki i7 işlemciden bile çok daha güçlü sunucu işlemcisini tanımamasının sebebi nedir ekran kartım gtx 980 ti
    32 gb ram var..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir