Sokak Basketbolu Oyun Oyna 2012

En multiplayer online oyunlar gibi size savaş canavarlar ve diğer oyuncuların kılıç ve büyü ile silahlı bir fantastik dünyada boğuşma izin Warcraft, World of gibi rol yapma oyunları, olma eğilimindedir. Eğer yarım mahkemede yukarı çekin ve bir MMO oyunu üç akmasını istiyorsanız Ama şans bitti. Sierra Online Freestyle , herhangi bir abonelik ücreti olan bir multiplayer online basketbol oyunu başlattı o zaman, gelecek ay değiştirir. Maçları en az üç-on-üç ile sınırlıdır, çünkü Hayır, sahada oyuncuların yüzlerce var oyunlarda edilmeyecektir. Ancak, kalıcı bir karakter yaratmak, yeni beceriler ve öğelerin yanı sıra zaman içinde bu karakteri geliştirmek, ve diğer oyunculara karşı oyun online almak mümkün olacak.

Freestyle Sokak Basketbolu renkli bir stil ile hızlı ve derin basketbol oyun birleştirir.
Freestyle Sokak Basketbolu da dikkat rapçi Lloyd Banks, platin satan kayıt sanatçı ve G-Unit üyesi özellikleri zengin bir film müziği ile birlikte sunuluyor. Lloyd Banks oyunun tema şarkısı vermektedir, “Sabit git ya Go Home.” Ama GameSpot ve MP3.com münhasır ilk olması nedeniyle Freestyle Sokak Basketbolu başlattı 15 Mayıs, şarkı dinlemek için beklemek zorunda değilsiniz “Sabit git ya Go Home.” MP3.com onu ​​dinleyin! Bu arada, Perşembe günü başlayacak Freestyle Sokak Basketbolu açık bir beta testi, 19 Nisan için sabırsızlanıyoruz. Ve oyun hakkında daha fazla bilgi için, Leo Olebe, Sierra Online azından üst düzey global marka yöneticisi ile bir Q & A için okumaya devam edin.

GameSpot: tam olarak geleneksel bir basketbol maçı değil, çünkü Freestyle Sokak Basketbolu anlatmak çok zor görünüyor. Nasıl yeni oyunculara anlatırsınız?

Leo Olebe: Gerçekten, bu kitleye bağlıdır.

Oyuncular konuşurken, bunu açıklamak için en kolay yolu bir multiplayer online basketbol oyunu olduğunu söylemektir. Öğeleri ve becerileri kullanarak bu karakterin özelleştirmek için yollar milyonlarca;; oyun 45 seviyeleri boyunca sizinle birlikte büyüyen bir rol yapma-oyun-style özniteliği sistemi; kalıcı bir karakteri var ve bütün gün online oyuncu-versus-oyuncu oyun var , her gün. Hiçbir aylık abonelik ücreti ve 20 dolar için tam bir hesap yükseltmeye karar kadar ücretsiz oynamak için güçlü olmak ile bu birleştirin. Ne gibi değil oluyor?

Daha rahat seyirci için, ben onları Freestyle basit kontroller, serin özelleştirme, herhangi bir abonelik ücreti ile eğlenceli bir online basketbol oyunu olduğunu bildirin ve size 20 dolar için tam bir hesap yükseltmeye karar kadar ücretsiz oynayabilir.

Bu arada, ben Windows XP çalıştırabilir varsa, bu oyunu oynayabilir bahsedelim mi? Ayrıca, herhangi bir fantezi video kartı gerekmez; herhangi bir onboard yonga yapacağız “benim eMachine geldi”.

GS: Peki oyunun bir abonelik gerektirmeyen, ve onu çalmak için ücretsiz, ama oyun microtransaction modeli vardır. Eğer serbest detayları ve için-ödeme sistemleri üzerinden gidebilir miyiz?

ÖÇ: Herkes sürece isterse, o kadar için ücretsiz Freestyle indirebilir ve oynayabilirsiniz. Eğer seviye 15 ötesinde bir işlem istiyorsanız Ancak, hesabınızda “faturalar” eklemek, ya da diğer oyuncular için hediyelik eşyalar edebilmek, o zaman sadece tam hesap yükseltme için 20 $ ödemeniz gerekiyor. Tam bir hesap yükseltme yaptığınızda, size para-oyun Freestyle dolar 10 değerinde verecek – “fatura” – gidin ve karakter harcamak.

Kullanıcılar oyun içinde ve becerileri satın almak için faturaları kullandığınızda microtransaction unsuru devreye giriyor. Eğer tam bir hesap yükselttikten sonra aldığınız faturaları 10 $ değerinde kullanılan sonra, perakende olarak bir ön ödemeli kart satın alma veya çevrimiçi olarak satın alarak daha faturalarını elde etmek mümkün olacak.

Ben bu oyunu iyi yapmak için microtransactions kurmak için gerekli olan olmadığını vurgulamak istiyorum. En öğeler de 10.000 ile başlar ve her oyunu tamamlamak gibi daha kazanmak olan oyun puan için satın alınabilir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir