Sony Xperia XZs fiyatı özellikleri kaç lira

Sony Xperia XZs fiyatı özellikleri kaç lira

özellikleri kaç lira

öncülünden aldığımız şeylerin çoğunu alıyor ve bazı iyileştirmeler yapıyor ancak değişiklikler çok az ve aralarında çok az, Sony’nin 700 $ fiyat isteyen fiyatı yok.

Sony, bu yılın MWC’sinde iki yeni üst seviye akıllı telefonun kullanımını gerçekleştirdi. Xperia XZ Premium, dikkatin çoğunu hak ettiyse de, şirket 2016’nın amiral gemisi olan Xperia XZ’in ardılını da açıkladı.

Xperia XZ olarak adlandırılan yeni amiral gemisi selefine kıyasla yalnızca hafif yükseltmeler yapıyor ancak bu değişiklikler bu aygıtı daha dikkat çekici hale getirecek kadar mı? Sony Xperia XZ incelememize bakınız!

Sony’nin her zaman etkileyici bir şekilde tasarlanmış akıllı telefonlar yarattığı biliniyor ancak Xperia XZ’lerdeki üst ve alt çene, çerçeveye daha az benzeyen tasarımlara gittikçe artan oranda artan oranda hareket eden bir dünyada özellikle bazılarına gösterişli olabilir. Verilen bu tasarım, birkaç yıl öncesine dayanan önceki Sony amiral gemilerini anımsatıyor ve hiçbir şekilde kötüye gitmiyor ancak bazı OEM’lerin yaptığı gibi bir değişiklik zamanı gelmiş olabilir.

Orijinal Xperia XZ ve Xperia XZ’ler arasındaki ilk fark performans bölümünde bulunur, ancak bu bile önemli değildir. Xperia XZs, Adreno 530 GPU’nun desteklediği Qualcomm Snapdragon 820 işlemcisi de dahil olmak üzere selefi ile aynı işleme paketiyle birlikte geliyor ancak RAM 3 GB’dan 4 GB’a yükseltildi.

Ekran Boyutu : 5.2″
Dokunmatik :
Ekran Çözünürlüğü : 1080×1920 px
Kamera : 19 MP
Ön Kamera : 13 MP
GPS :
Wi-Fi :
Bluetooth :
RAM Kapasitesi : 4 GB
Arttırılabilir Hafıza :
Akıllı Telefon :
İşletim Sistemi : Android
Batarya Kapasitesi : 2900 mAh

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...