Star Wars Klon Savaşları (Star Wars The Clone Wars)

Star Wars Klon Savaşları

Serinin 2. İle 3.serisi arasında başlayan yaklaşık 96 dakikalık bir olarak yayına başladı. Ama o kadar tutuldu ki önce 22 bölümlük bir çizgi diziye yaptılar. Tahminlerin ötesinde bir izleyici kitlesi yakalayınca da Klon Savaşları şimdilik dört sezonu bitirip beşinci sezonu da yarıladı.
Özellikle izleyici kitlesinin yaş ortalaması çizgi film için bir hayli yüksek olması , orijinal Star Wars serisini çocukluğunda izleyen ve hayran olan kişilerin çizgi film ile de olsa o günlere geri dönüşü olarak yorumlandı.
Son olarak Disneys firmasının yayın hakları aldığı söylentisi, dizi izleyicileri tarafından tepki ile karşılanmakla beraber bu konuda kesin bir bilgi yoktur. Ama 5. sezon 12. bölümünün haftalardır yayınlanmaması bu iddiayı doğrular gibi gözükmektedir.
Animasyon olsa da tekrar Star Wars dünyasına kavuşan izleyiciler ise bu nedensiz aralığa bir sebep bulamamaktadır. Hatırlatmadan geçmeyelim Star Wars The Clone Wars kısaca , Galaktik Senato ile Bağımsız Sistemler Konfederasyonu arasındaki anlaşmazlık yani Jedi Şövalyeleriyle Sid Lordları arasında devam eden savaşı konu almaktadır.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sıtarvors kulon savaşları oyunu (20)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir