Street Fighter X Tekken 2012

Street Fighter X Tekken 2012 pc indir

street fighter dövüş oyununun 90 lı yıllar popülaritesi ve tekken kahramanlarının beraber harmanlandığı yeni pc oyunu şimdiden büyük ilgi görüyor. satış rekorları kırması beklenen satışa çıkar çıkmaz birçok ülkede kapışılırken gameplay ve review videoları izlenme rekorları kırıyor.

# # Yapımcı: Capcom

Üreticinin # # Site: Capcom

CIAPR gelen # # Görüntü: Resimler

# # Yorum: Sen Hattı Çapraz mı?

Savaşın iki devleri arasında maç-up uzun zamandır beklenen rüya burada! Street Fighter ® X Tekken ® oyun tarihinin mücadelede ikonik savaşçıların en geniş Kadroları biri featuring nihai etiketi takım mücadele oyunudur.Eleştirmenlerce beğenilen Street Fighter IV oyunu ® motoru aynı anda dört oyuncu mücadele, bir güç-up Gem sistemi, Pandora Modu, Çapraz Assault ve daha fazlasını içeren yeni özellikler ile rafine edilmiştir. Street Fighter ve Tekken oyuncular hem bu devrimci savaşta hattı geçecek!

# # Sistem iziskvaniya:

Minimalni iziskvaniya:

OS: Windows XP / Vista / 7

İşlemci: Intel Dual Core 1.8GHz (veya üstü) ya da AMD Athlon II X2 (veya üstü)

Bellek: 1GB (veya üstü)

Sabit Disk Alanı: boş alan 5 GB

Ekran Kartı: nVidia GF6600 (veya üstü) ya da RAM 256MB ATI X1600 (veya üstü)

Capcom geçitler seviyor. Onun dünyanın savaşçıları X-Men, Avengers, Fighters King ve diğerleri aşağı karşı karşıya kalmışlardır. ile, Tekken savaşçılarının şık döküm Ryu ve şirket ile darbe için darbe gitmek doğrultusunda yanındadır. Bu 2D savaş için kendi yerli 3D arenada ayrılıyor Tekken üyeleri, ilginç bir geçiş var. Ama onların adaptasyon sadece bu karmaşık savaş bekleyen birçok sürpriz biridir. Yeni mekaniği ve modları bir dizi ile, tüm beceri düzeylerinin hayranları mücadele sunabileceği çok şey vardır.

Street Fighter X Tekken iki-on-iki savaş ile 2 boyutlu bir savaşçı. Her iki taraf, iki savaşçı kontrolü ve anında aralarında takas olabilir. Oyuncular bile işbirliği kadar takım ve geçen yılki Mortal Kombat gibi aynı takım, üzerinde mücadele edebilirsiniz. Bu dört oyuncu bir kavgada yer almak anlamına gelir. Ancak, bir takım, bir dövüşçü elendikçe zaman, o takımın turu kaybeder – ne olursa olsun kalan avcı ne kadar sağlık. Bu nedenle, tek bir birim olarak iki savaşçıları tedavi gerekir. Orada savaşçıların arasında geçiş yapmak için birçok yolu vardır ve bunlar arasında mastering iyi bir sinerji yıkıcı tarak bina ve maç kazanmanın anahtarıdır.

Oyun birkaç yeni eklemeler ile Super Street Fighter IV görülen mücadele mekaniği, çok içerir. Üç yumruk ve üç tekme, ve sayısız fonksiyonları ile üç bölümlü enerji metre ile, altı düğmeli düzeni vardır. Bu metre hızla kazanılan ve yıkıcı süper sanatlar, EX özel hareket ve daha hızlı bir şekilde harcanmaktadır. Ama en önemli işlevlerinden biri çapraz-engelleyici olduğunu. Metrelik bir blok için, saldırı devam eşiniz orta combo etiketleyebilirsiniz. İlk başta bu “iki-gibi-bir” tarzı uygulamaya koymak zor olabilir. Bu, onun sağlığı için düşük, anahtar karakterler ve tekrar alıncaya kadar bir karakter ile mücadele etmek çok daha kolaydır. Ancak, bunu yaparken, siz de savaşta bir kenar kurban olarak, bu oyun benzersiz kılan birçok şeyi kaybedersiniz.

Eğer erken değil karakterden daha, sistem oynuyor. Hamle çeşitli aynı şekilde sizi kontrol konum olursa olsun yapılır olmasıdır. Her karakter hafif-orta-ağır-ağır, basit bir combo gerçekleştirmek ve iki-bir-arada çapraz sanat aynı şekilde saldırabilir yürütebilirsiniz. Döküm üzerinden Bu standardizasyon, basit, etkili bir vakıf, seçtiğiniz karakter olursa olsun sağlayarak giriş için ilk bariyer düşürür. Var bolluk bireysel karakter karmaşıklık hala, ancak yetkili hissediyorum hepsini bilmek gerekmez. Temeller üzerine yaslanmış olarak, kendi hızınızda karakteri özgü teknikleri keşfetmek için ücretsizdir.

Ek tasarım seçenekleri oyun basitleştirmek ve daha fazla ve daha az tecrübeli oyuncular arasındaki beceri açığı küçültmek sağlar. Bazı tarak otomatik olarak iki düğmelerine basarak çalıştırılabilir. Saldırı girişleri yukarı düğmesini bir musluğa 360 derecelik bir hareket ile azaltılabilir. Ama bu kısayolları bir maliyeti vardır. Onlar metre mal veya avcı saldırı gücü düşürebilir. Ara beceri aralığında olanlar için, bu seçenekleri ihtiyacı olanlara bazı ekstra yardım sunarak daha da oyun alanını geliştirmek.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

street fighter x tekken özel hareketler (155) , 2012 bilgisayar oyunları (52) , street fighter x tekken hareketleri (49) , street fighter x tekken pc özel hareketler (43) , street fighter x tekken pc hareketler (37)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir